11 آبان 1399

معاون توسعه وزارت بهداشت در صفحه اینستاگرامی توسعه اعلام کرد؛

تعیین جزئیات نهایی اجرای فوق العاده ویژه در روز های آتی/اختصاص مجوز استخدامی بزرگ ویژه کادر درمان / نهایی شدن پرداخت کامل مطالبات کارانه

تعیین جزئیات نهایی اجرای فوق العاده ویژه در روز های آتی/اختصاص مجوز استخدامی بزرگ ویژه کادر درمان / نهایی شدن پرداخت کامل مطالبات کارانه

تقوی نژاد گفت: در جلسه مشترک وزارت بهداشت با سازمان برنامه و بودجه؛ اولین موضوعی که  در این نشست مطرح شد تسریع در "پرداخت فوق العاده ویژه" به همه همکاران پرتلاش حوزه سلامت کشور بود که توافق های بسیار خوبی صورت گرفت و در روزهای آتی جزئیات آن اعلام می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، معاون توسعه وزیر بهداشت اعلام کرد؛ در نشست مشترکی که دکتر نمکی وزیر بهداشت و دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت؛ موارد بسیار مهمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت، مسائلی که این روزها بخشی از دغدغه همیشگی و مشترک مدیران ارشد وزارت بهداشت و مدافعان سلامت شده است.

اولین موضوع مطرح شده  در این نشست تسریع در "پرداخت فوق العاده ویژه" به همه همکاران پرتلاش حوزه سلامت کشور بود که توافق های بسیار خوبی صورت گرفت و در روزهای آتی جزئیات آن اعلام می شود.

دومین موضوع مطرح شده "پرداخت کارانه " کلیه پرسنل بهداشتی و درمانی کشور تا پایان مهرماه می باشد  امید است ظرف چند روز آتی محقق می شود.


در خصوص موضوع فوق العاده جذب اعضای محترم هیات علمی نیز در این نشست مطرح و توافق های خوبی در این زمینه صورت گرفت و اطلاع رسانی می شود.


 تقوی نژاد در پیج سارمان توسه در خصوص باز نشستگان حوزه سلامت نوشت: مطالبات بازنشستگان حوزه سلامت تا روز های آتی برای آنها واریز می شود و طی موافقت های انجام شده قرار است تامین نیروی انسانی (به غیر از 7 هزار مجوز ابلاغی و اعلام شده) است که  جذب نیرو در این شرایط خطیر و حساس کنونی می تواند کمک شایانی به حوزه سلامت کشور برای شکست بیماری کرونا نماید.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته