9 دی 1399

مشاور جوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری در یادداشتی مطرح کرد؛  

عملکرد و فعالیت درخشان ۱/۵ ساله اخیر نظام پرستاری همگان را مبهوت کرده است

عملکرد و فعالیت درخشان ۱/۵ ساله اخیر نظام پرستاری همگان را مبهوت کرده است

شروع دوره پنجم نظام پرستاری حدود یک سال و نیم میگذرد و فعالیتهای این سازمان به طوری بوده است، که همه فعالان صنفی در تمامی رشته ها را مبهوت عظمت خود کرده ست. 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری متن یادداشت تحلیلی؛ علی زید آبادی مشاور جوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری به شرح ذیل است: 

وقتی سخن از سازمان نظام پرستاری می شود، اول چیزی که به ذهن افراد میرسد ، پرستار و پرستاری می باشد؛ اما در این مرقومه میخواهیم زوایا و نگاهی فراتر به این تشکیلات صنفی در سطح کلی بیندازیم و بررسی کنیم که فعالیتهای سازمان نظام پرستاری آیا به نفع همه بوده یا فقط پرستاران از آن استفاده میکنند و دلیل ناراحتی و نارضایتی سایر صنوف چه چیزیست؟

از شروع دوره پنجم نظام پرستاری حدود یک سال و نیم میگذرد و فعالیتهای این سازمان به طوری بوده است ، که همه فعالان صنفی تمامی رشته ها را مبهوت عظمت خود کرده، دیدار اختصاصی و بیانات راهگشای رهبر معظم انقلاب در روز پرستار در حمایت از پرستاران عزیز، دیدار با رییس جمهور و معاونین، دیدار با رییس قوه قضاییه و معاونین، دیدار با رییس مجلس و روسای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی همه و همه برگ زرینی بر قدرت رایزنی و ارتباطات موثر سازمان نظام پرستاری در سطوح کلان نظام داشته و دارد.

اما وقتی به اقدامات انجام گرفته این دوران نگاهی می اندازیم، متوجه میشویم که تمامی این رایزنی ها و کارها نفع عمومی داشته و همه کارمندان و کارکنان وزارت بهداشت را شامل شده است، اجرای فصل دهم قانون خدمات کشوری، افزایش استخدام ها و مجوزهای کسب شده برای افزایش نیروها، آخرین دستاوردی هم که در سطح کلان شامل همه کارمندان وزارت شده بحث فوق العاده ویژه بوده که حتی مخالفین هم بر موفقیت سازمان در این مورد صحه گذاشتند.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته