21 مهر 1399

قدردانی از مدافعان سلامت استان یزد

قدردانی از مدافعان سلامت استان یزد

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، مدافعان سلامت و کادر بهداشت و درمان استان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ، علی نمازی با حضور در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و نشست با مسئولان این دانشگاه با اهدای لوح سپاس از فعالان عرصه سلامت استان تجلیل کرد.
وی در این نشست گفت: مسئولان، کادر بهداشت و درمان و مدافعان سلامت اعم از اساتید، پرستاران و پزشکان  و سایر کارکنان این بخش در دوران شیوع ویروس منحوس کرونا، بدون هیچ چشم داشتی در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی تلاش شبانه روزی داشته اند که قابل تقدیر است.
وی تلاش و حضور فعال و ایثارگرانه فعالان این بخش برای تامین، حفظ و ارتقای سلامت مردم استان را ستود و برای آنان آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.
محمدرضا میرجلیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد هم در این نشست با قدردانی از توجه مسئولان اقتصادی استان به بخش بهداشت و درمان، حضور آنان را مایه دلگرمی و تلاش مضاعف مدافعان سلامت برشمرد.

منبع: روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته