25 مهر 1399

مطالبات کادر درمان؛ مهمترین اولویت‌های کاری معاون رئیس جمهور

مطالبات کادر درمان؛ مهمترین اولویت‌های کاری معاون رئیس جمهور

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور پس از حدود یک هفته‌ حضور در بیمارستان، با بهبود نسبی از کرونا؛ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دوره قرنطینه خود را به دفتر کارش در این سازمان منتقل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری  ؛ دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور، با انتشار متنی از مراقبت‌های مسئولانه و دلسوزانه کادر درمان و عزیزانی که در این بهبودی نقش داشتند، تشکر و برای ملت عزیزمان آرزوی سلامتی و برای مبتلایان شفای عاجل مسئلت کرد.
وی نوشت: با اجازه پزشکان محترم، از امروز (24 مهرماه) دوره قرنطینه‌ را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دفترم در سازمان برنامه‌وبودجه منتقل کردم، تا با یاری مستمر همکاران سخت‌کوشم برای «پرداخت به‌موقع حقوق و مزایای کارکنان در مهرماه»، «تکمیل همسان‌سازی حقوق بازنشستگان»، «تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت باقی‌مانده بازنشستگان»، «تکمیل پرداخت اعتبارات تکمیل طرح‌های عمرانی»، «تأدیه مطالبات باقی‌مانده کادر بهداشت و درمان» و «صدور مجوز فوق‌العاده شغل ویژه برای افراد مشمول با اعلام اعتبار موردنیاز از سوی وزارت بهداشت» اقدام کنیم.


منبع:برنا

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته