6 اسفند 1399

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت امام علی (ع) و بزرگداشت روز مرد

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت امام علی (ع) و بزرگداشت روز مرد

سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی فرارسیدن ولادت با سعادت امام علی (ع) و روز مرد را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، متن کامل پیام به این شرح است: 
۱۳ رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع)؛ بزرگ مرد عدالت و معنویت، مظهر شجاعت و انسانیت و همچنین روز پدر نامگذاری شده است.
امام علی (ع) پرچمدار درستکاری و تقوا و یار راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام(ص) در گسترش معنویت، پاکی و ارزش های الهی و توحیدی دین مبین اسلام بودند و نقشی بزرگ و تلاشی والا در همه مراحل زندگی پر برکت خود در اشاعه ارزش های اسلامی داشتند.
پیرو امیرمؤمنان بودن به معنای گام برداشتن در مسیر الهی اوست. هرگاه همراهی عزتمندانه ایشان با حضرت محمد (ص) را به یاد می آوریم، آن گاه که ترویج دین خطرات و مخاطرات خود را داشت و نیز آن هنگام که اندیشه های متعالی ایشان در تبیین راهبردهای اساسی حکومتداری در نامه تاریخی ایشان به مالک اشتر را می خوانیم، رهبر و امیری را تصویر می کنیم که به راستی کائنات در برابر عظمت و شکوه بی مانندشان تعظیم کرده و به راستی هر فصل از زندگی پربارشان از شکل گیری دین، کانون خانواده، شجاعتشان در نبرد با دشمن، سکوتشان آن گاه که باید لب فرو می بست، قضاوتشان و راهبری امت و ... سرشار از پند و حکمت و معرفت است. امید است توفیق آن را داشته باشیم  که رهرو راستین آن حضرت باشیم.
سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، سالروز ولادت امیرمؤمنان علی‌(ع) و بزرگداشت مقام پدر و روز مرد را به ملت شریف ایران به ویژه مردان سختکوش جامعه پرستاری کشور تبریک و تهنیت می گوید و برای این دلاورمردان پاک سرشت از درگاه خداوند سلامت و توفیق روز افزون می خواهیم.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته