6 اسفند 1399

کمبود پرستار در همه بیمارستان‌های اهواز

کمبود پرستار در همه بیمارستان‌های اهواز

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد: با اوج‌گیری شیوع کرونا در خوزستان، همه بیمارستان های اهواز با کمبود پرستار مواجه هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، فرهاد سلطانی افزود: تخت‌های ICU بیمارستان‌های اهواز تکمیل هستند و تخت‌های عادی خالی نیز به تعداد کم و انگشت‌شمار وجود دارد.

سلطانی افزود: مشکل کمبود تخت بیشتر در اهواز وجود دارد، زیرا امکانات تخصصی در شهرستان‌ها نسبت به اهواز کمتر است و بیماران را از شهرستان‌ها به اهواز هدایت می‌کنیم.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در حال حاضر در اهواز بیمارستان‌های رازی و امیرالمومنین (ع) به طور کامل به پذیرش بیماران کووید19 اختصاص یافته‌اند و در بیمارستان‌های گلستان، امام (ره)، فاطمه الزهرا (س)، علامه کرمی، ابوذر و بقایی یک نیز بخش‌هایی به بیماران کرونا اختصاص یافته است.
وی افزود: بخش کرونا بیمارستان آیت‌الله طالقانی قدیم نیز در حال تجهیز است و قرار بود در این هفته راه‌اندازی شود که متاسفانه هنوز مشکل کمبود پرستار برای این بیمارستان رفع نشده است.

سلطانی تاکید کرد: هم اکنون در تمام بیمارستان‌های اهواز از نظر کمبود نیروی پرستار، مشکل داریم اما با توجه به وضعیت بیماری به احتمال زیاد تعداد بیمارستان‌های پذیرنده بیماران مبتلا به کرونا را افزایش خواهند یافت.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته