1 بهمن 1399

۲۱ پرستار در بیمارستان بوکان استخدام می شوند

۲۱ پرستار در بیمارستان بوکان استخدام می شوند

نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبات سفر معاون کل وزارت بهداشت و درمان به این شهرستان گفت: ۲۱ پرستار در بیمارستان بوکان استخدام می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ؛ انور حبیب زاده گفت: در سفر معاون کل وزارت بهداشت و درمان در مرداد ماه به شهرستان بوکان، جذب و استخدام ۲۰ پرستار در بیمارستان بوکان درخواست و این مورد به یکی از مصوبات سفر معاون وزیر تبدیل شد.

وی ادامه داد: در چند ماه گذشته بارها در دیدار با معاونین وزیر این مصوبه را پیگیری کردیم تا در نهایت در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و‌خدمات بهداشتی- درمانی کشور در سال ۱۳۹۹ (سری دوم) این مصوبه گنجانده شد.
نماینده بوکان در مجلس گفت: در دفترچه دوم این آزمون آمده است که ۲۱ نفر به عنوان پرستار در بیمارستان شهید قلی پور بوکان استخدام می شوند.

حبیب زاده اظهار داشت: در اوایل دی ماه نیز معاون درمان  وزیر بهداشت و درمان در نامه ای از  تخصیص یک دستگاه اکسیژن ساز  ۶۰۰ لیتری به بیمارستان شهید قلی پور بوکان یافته خبر داد که بزودی و پس از آماده سازی محل آن توسط بیمارستان،  نصب و راه اندازی می شود.

وی بیان کرد: ۱۵ مهرماه نیز با پیگیری های انجام شده یکدستگاه اکسیژن ساز به ارزش ۲ میلیارد تومان تحویل بیمارستان بوکان داده شد بود.

تیر ماه سال جاری، معاون کل وزیر بهداشت و درمان از تخصیص اعتبار برای تجهیز کلینیک فوق تخصصی بیمارستان بوکان، احداث دستگاه اکسیژن ساز و مجوز بکارگیری ۲۰ پرستار و تحویل ۵۰ تخت به بیمارستان شهرستان بوکان خبر داده بود.

Print

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته