رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری ملایر:

فشار روانی پرستاران بیش از خستگی جسمی آنان را آزار می دهد

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری ملایر گفت: پرستاران در بحران کرونا سخت ترین شرایط کاری را تجربه می کنند، مشکلات آنان فقط  کمبود نیرو و فرسودگی جسمی نیست، فشارها و خستگی های روانی بیشتر آنان را آزار می دهد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

پرستاران باردار به استراحت و مرخصی نیاز دارند

اعظم محمودی عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران باردار با وجود تمام سختی های ناشی از بارداری استراحت و مرخصی ندارند و مشغول ارائه خدمات به بیماران هستند. لازم است مسئولان هرچه سریعتر امتیازات دوران بارداری پرستاران مانند فعالیت در بخش های اداری و مرخصی بارداری را پیگیری کنند. 

کسب رتبه اول محققان پرستاری دانشگاه کرمانشاه در پژوهش بررسی افزایش استرس پس از کووید19

محققان دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رتبه اول کشوری در فراخوان بهترین های پژوهش در حوزه کووید ۱۹ را کسب کردند.

اطلاعیه مهم سازمان نظام پرستاری در مورد عدم فعالیت این سازمان برای اعزام نیرو به خارج از کشور

سازمان نظام پرستاری در اطلاعیه ای اعلام کرد که این سازمان هیچ گونه فعالیتی در زمینه اعزام نیرو به خارج از کشور ندارد و هر گونه سوء استفاده از نام این سازمان در این زمینه غیر قانونی است.

کمیسیون بهداشت مجلس تصویب کرد

تشکیل کارگروه مشترک دولت، مجلس و نظام پرستاری برای رسیدگی به مطالبات پرستاران

با طرح مطالبات پرستاران از سوی مسئولان سازمان نظام پرستاری در کمیسیون بهداشت مجلس، این کمیسیون امروز تشکیل کارگروه مشترکی متشکل از نمایندگان دولت، مجلس و سازمان نظام پرستاری را برای رسیدگی سریع به مهمترین مطالبات پرستاران تصویب کرد.

1345678910انتها

انتخابگر پوسته

اخبار پربازدید

انتخابگر پوسته