-
تشکیل کارگروه مشترک دولت، مجلس و نظام پرستاری برای رسیدگی به مطالبات پرستاران

با طرح مطالبات پرستاران از سوی مسئولان سازمان نظام پرستاری در کمیسیون بهداشت مجلس، این کمیسیون امروز تشکیل کارگروه مشترکی متشکل از نمایندگان دولت، مجلس و سازمان نظام پرستاری را برای رسیدگی سریع به مهمترین مطالبات پرستاران تصویب کرد.

  • 21 شهریور 1400
  • نظرات: 0
دکتر مداح: پرستاران از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند

مادر پرستاری ایران گفت: پرستاران مثل همیشه در ایام کرونا نیز از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند، البته مطالباتی هم دارند که گر چه جنبه مادی هم دارد اما برجسته کردن این خواسته ها در مقابل ایثار آنان درست نیست. مسئولان باید زمینه شناخت بیشتر مردم از پرستاران و نقش آفرینی آنان در پیشگیری را فراهم کنند.

  • 21 شهریور 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

فاجعه کمبود پرستار در پیک پنجم کرونا/ مدیریت ۲۵ بیمار با یک پرستار

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری با اشاره به مهم‌ترین مشکلات پرستاران، کمبود نیرو را معضلی بسیار جدی خواند و گفت: مهمترین مشکل در پیک پنجم کرونا موضوع کمبود نیرو بود تا حدی که از برخی استان‌ها و شهرستان‌ها گزارشهایی به دستمان می‌رسید که ۲۵ بیمار را یک پرستار مدیریت می‌کند.

عضو هیئت مدیره انجمن پرستاران جامعه نگر:

حمایت از مراکز هوم کر به مهار کرونا کمک می کند

عضو هیئت مدیره انجمن پرستاران جامعه نگر گفت: مراکز هوم کر یا مراقبت از منزل می توانند نقش مهمی در مراقبت از افراد مبتلا به کرونا داشته باشند و خدمات مناسبی را با هزینه کمتر و رضایتمندی بیشتر به مردم ارائه کنند.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری: 

واکسیناسیون خانواده پرستاران ضروری است

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: گر چه واکسیناسیون پرستاران میزان ابتلای آنان را به کرونا را کاهش داد اما واکسیناسیون خانواده های آنها نیز امری ضروری است و برای حفاظت و امنیت خاطر بیشتر آنان امری ضروری است.

نامه اعتراضی سازمان نظام پرستاری به معاون وزیر بهداشت

هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری در نامه ای خطاب به معاون درمان وزارت بهداشت، از عملکرد این معاونت در نحوه بکارگیری دانشجویان سال آخر و گروه های غیر پرستار به جای اجرای مصوبات استخدام پرستار و بی توجهی در اجرای قوانین این حوزه اعتراض کردند.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری: 

پرستاران به مرخصی نیاز دارند

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاران در 18 ماه گذشته بدون استراحت و مرخصی، شبانه روز در خدمت بیماران کرونا بوده اند، سختی کار و فشار کاری مضاعف، مشاهده مرگ بیماران و کمبود نیرو آنان را خسته کرده است و به شدت به مرخصی و استراحت نیاز دارند.

فراخوان سازمان نظام پرستاری برای تدوین کتاب مرجع روش های سنجش مراقبتی

معاونت فنی، آموزش و پژوهش سازمان نظام پرستاری برای تدوین کتاب مرجع ابزارهای اندازه گیری و روشهای سنجش مراقبتی و مدیریتی پرستاری فراخوان داد.

بازدید معاون فنی نظام پرستاری از مرکز واکسیناسیون تجمعی دانشکده پرستاری

 معاون فنی، آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پرستاری از مرکز تجمیعی واکسیناسیون دانشکده پرستاری و مامایی بازدید کرد. 

آغاز ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه اعضای سازمان نظام پرستاری

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه اعضای سازمان نظام پرستاری و خانواده های آنان از امروز آغاز شد و تا ۲۰ شهریور ادامه دارد.

همکاری سازمان نظام پرستاری با سازمان ورزش و تندرستی شهر تهران در امور آموزشی و رفاهی

نشست هم اندیشی مسئولان سازمان نظام پرستاری با سازمان ورزش و تندرستی شهر تهران به منظور همکاری دو جانبه در زمینه امور آموزشی، رفاهی و ورزشی برگزار شد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری خلخال: 

کمبود نیرو به کیفیت خدمات پرستاری لطمه می زند

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری خلخال گفت: استاندارد سازی نسبت نیروی پرستاری به تخت و جمعیت رابطه مستقیم با کیفیت خدمات دهی به بیماران دارد و کمبود نیروی پرستار به کیف خدمات مراقبتی لطمه می زند، مشکلی که سالهاست با آن درگیر هستیم و دوران کرونا تشدید شده است.

رئیس خدمات پرستاری بیماستان شهید بهشتی کاشان عنوان کرد؛

هر پرستار در یک شیفت به 10 بیمار کرونایی رسیدگی می کند

رئیس خدمات پرستاری مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان گفت: هر پرستار در یک شیفت به 10 بیمار کرونایی رسیدگی می کند

گفت و گو با نویسنده کتابی که سرطان را شکست داد

پرستاران با هنرشان امید زندگی را به من برگرداندند

بسیاری از بیماران از جمله افراد مبتلا به سرطان به علت ترس از بیماری دچار ناامیدی می شوند. اما جنگیدن با بیماری امید و انگیزه می خواهد، امیدی که پرستاران با توانایی، هنر و تلاش خستگی ناپذیرشان به بیماران هدیه می کنند.

شرایط سخت این روز‌های کادر درمان در دزفول

دکتر ابول نژادیان در دیدار با رئیس جمهور نسبت به تبدیل وضعیت نیرو‌های قراردادی و پرداخت مطالبات کادر درمان درخواست پیگیری کرد.

مدافعان سلامت خسته‌تر از همیشه

به اذعان مسئولان بهداشتی و درمانی روزهای سیاه کرونایی فرا رسیده و با افزایش چشمگیر مبتلایان، بیماران بستری و جان باختگان ویروس کرونا کشور در وضعیت حاد و بحرانی قرار گرفته است.

کمیسیون حقوقی شورایعالی نظام پرستاری برگزار گردید

نشست کمیسیون حقوقی شورایعالی نظام پرستاری با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.

245678910انتها

انتخابگر پوسته