-

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: بین تعداد پرستارانی که به عنوان شهدای سلامت اعلام شده اند و تعدادی که پرونده هایشان بررسی شده است اختلاف وجود دارد. شایسته نیست در موضوع شهادت مدافعان سلامت سختگیرانه عمل شود؛ زیرا این عزیزان با ویروسی در حال مبارزه هستند که هر روز قوی تر می شود.

انتخابگر پوسته

افزایش بیماران؛ کادر درمان را دچار فرسودگی کرده است

در آستانه شروع تعطیلی دو هفته‌ای کشور، انتظار می‌رود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم، شرایط بیمارستان‌ها تغییر کرده و باعث ریکاوری نیروهای بهداشتی و درمانی شود.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت پرستاران شهید خانم مریم رضایی نسب و آقای فتح الله تقیزاده

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستاران مجاهد خانم مریم رضایی کارشناس هوشبری شهر استهبان استان فارس و آقای فتح الله تقیزاده پرستار اتاق عمل شهر چایپاره استان آذربایجان غربی را تسلیت گفت.

در مقاله جدید مجله نیچر مطرح شد؛

اهمیت حذف دورهمی ها در کاهش قابل توجه سرایت کرونا

در این مقاله آمده است: با توجه به این که کرونا نوعی بیماری واگیر جدید است، لغو کردن دورهمی های کوچک بیشتر از تعطیلی سراسر کشور بر کاهش کرونا مؤثر خواهد بود

مدیریت پژوهشی سازمان نظام پرستاری خبر داد؛

فراخوان پذیرش مقاله در حوزه کووید ۱۹

مدیریت پژوهشی سازمان نظام پرستاری از فراخوان پذیرش مقالات، جهت انتشار ویژه نامه مجله مدیریت پرستاری با موضوع کویید ۱۹(کرونا) خبر داد.

فیلم مستند "پرستاران" در ۵ قسمت، ۲۵ دقیقه ای به روی آنتن می رود

در فیلم مستند «پرستاران»، حال و هوای‌ کادر درمان از اولین روزهای مشاهده بیماران کرونایی، خاطرات تلخ و شیرین‌ از بیماران و مواجهه با خانواده‌هایشان به تصویر کشیده شده و در ۵ مستند ۲۵ دقیقه‌ای روی آنتن می‌رود.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت پرستاران شهید آقایان یادگار فتاحی و حجت ولی نژاد

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستاران مجاهد آقایان یادگار فتاحی پرستار و مدیر داخلی بیمارستان تکاب و حجت ولی نژاد مدافع سلامت فوریت های پزشکی شهرستان پلدشت را تسلیت گفت.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت درگذشت شهید پرستار آقای نور احمد محمدی

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستارمجاهد آقای نور احمد محمدی ؛ پرستار و سوپر وایزر بیمارستان بعثت تهران را تسلیت گفت.

ایثار کادر درمان در تاریخ ایران ثبت خواهد شد

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: مدافعان و سفیران ارتش سلامت ۹ ماه است که در عرصه مقابله با کرونا جانانه در خط مقدم مبارزه با این بیماری تلاش می‌کنند و بی‌تردید ایثار، از خودگذشتگی و فداکاری کادر بهداشت و درمان در تاریخ این سرزمین ثبت خواهد شد.

احترام عروس و داماد جوان به کادر درمان

عروس و داماد مانه و سملقانی به پاس احترام به مدافعان سلامت، از برگزاری مراسم عروسی خودداری کردند.

دکتر تقوی نژاد:

برقراری فوق العاده ویژه برای کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی

 با موافقت سازمان برنامه و بودجه، فوق العاده ویژه برای کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی برقرار می شود.

عضو شورای عالی نظام پرستاری کشور:

کرونا؛ کمبود نیروی پرستاری را تشدید کرد

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: یکی از مهم ترین چالش های پرستاری کمبود نیرو می باشد و با ورود بحران کرونا این کمبود نیرو در حوزه پرستاری تشدید شد، زیرا که برخی از پرستاران دچار بیماری شده و از گردونه خدمات دور هستند و تعدادی از پرستاران روبه خستگی و فرسودگی میباشند؛ جذب نیرو در این بحرانی که اکثر پرستاران رو به خستگی هستند میتواند کیفیت مراقبت ها را افزایش دهد و از فرسودگی پرستاران جلوگیری کند.

لاری:

سلامت روان کادر درمان در خطر است / اساتید حوزه و دانشگاه راهکار ارائه دهند


سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به فشارهای روانی واردشده بر کادر درمان و ابراز نگرانی از سلامت روان آنان، خواستار کمک جامعه‌شناسان، روانشناسان، روحانیون و اساتید حوزه و دانشگاه‌ برای ارائه راهکار شد.

باید کمبود‌های کادر درمان رفع شود

فرماندار بافق: مشکلات و کمبود‌های کادر درمان در بافق باید با پیگیری رفع شود.

راه اندازی صفحه اینستاگرامی هیات مدیره های نظام پرستاری کشور


صفحه اینستاگرامی هیات مدیره های نظام پرستاری کشور با هدف انعکاس عملکرد هیات مدیره های نظام پرستاری، الگو برداری از هیات های فعال و ایجاد رقابت سالم عملکردی بین هیات مدیره های نظام پرستاری کشور به نشانی اینستاگرامی hmnezamparastari ، راه اندازی شد.

رئیس قوه قضاییه:

بهترین کمک به کادر درمان اجرای شیوه‌نامه‌های بهداشتی است

رئیس قوه قضاییه ضمن قدردانی از زحمات و فداکاری‌های کادر درمان اظهار داشت: بهترین کمک به کادر درمانی اجرای شیوه‌نامه های بهداشتی است.

اولین2021222325272829انتها

انتخابگر پوسته