-
تفاوت بین پرستاران شرکتی و رسمی باعث بی عدالتی می شود

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بندر لنگه گفت: پرستاران در دانشگاه یک درس را می خوانند و در بیمارستان یک نوع خدمات را انجام می دهند، ولی با ایجاد تفاوت بین نیروهای شرکتی و رسمی یک نوع بی عدالتی صورت می گیرد ولازم است این مساله هر چه زودتر حل شود تاشاهد تفاوت بین پرستاران نباشیم.  

  • 29 فروردین 1400
  • نظرات: 0
آمار تلخ مهاجرت پرستاران از کشور

دبیر شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: میزان مهاجرت پرستاران در سال گذشته ماهانه حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر بوده است، یعنی در سال گذشته بیش از هزار پرستار از کشور مهاجرت کرده است.

  • 28 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

مردم برای حمایت از پرستاران امسال دورهمی های یلدایی را متوقف کنند

رییس جمهور با تبریک روز پرستار و قدردانی از تلاش همه پرستاران کشور، از مردم خواست برای حمایت از پرستاران و سلامت بزرگان خانواده ها، امسال برگزاری دورهمی های یلدایی را متوقف کنند.

برگزاری مراسم گرامیداشت مقام اساتید و پیشکسوتان پرستاری و افتتاح بنیاد پرستاری مداح

برگزاری مراسم گرامیداشت مقام اساتید و پیشکسوتان پرستاری و افتتاح بنیاد پرستاری مداح در روز دوشنبه اول دیماه با حضور محدود تعدادی میهمان در دانشکده پرستاری و مامائی تهران برگزار خواهد شد

معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری خبر داد:

100 نفر در جشنواره فرهنگی سازمان نظام پرستاری برگزیده شدند

معاون فرهنگی سازمان نظام پرستاری از برگزیده شدن 100 نفر در جشنواره بزرگ فرهنگی سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز پرستار خبر داد.

با همکاری سازمان نظام پرستاری ،معاونت پرستاری و آستان قدس رضوی:

تجلیل از خانواده شهدای پرستار مدافع سلامت با حضور در حرم مطهر رضوی

به مناسبت هفته پرستار مراسمی با حضور رئیس کل سازمان نظام پرستاری،معاون پرستاری و  گروهی از مسئولین سازمان ،معاونت وخادمان بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در حرم مطهر رضوی برگزار شد و از خانواده شهدای  پرستارمدافع سلامت تجلیل به عمل آمد.

روایت از مجاهدت‌های کادر درمان

باغ‌موزه قصر نمایشگاه مجازی عکس «خط مقدم» را برپا کرد

باغ‌موزه قصر نمایشگاه مجازی عکس «خط مقدم» را با موضوع مجاهدت‌های کادر درمان برپا کرد.

یادداشت؛

جای خالی اجرای قوانین کارا برای پرستاران

قانون ارتقای بهره‌وری و قانون تعرفه‌گذاری دو قانون موثر در ارتقای وضعیت پرستاران است، اما تاکنون به‌رغم تلاش‌های مجلس اقدامی در راستای اجرای این قوانین از سوی تصمیم‌گیرندگان بهداشت و درمان کشور لحاظ نشده است.

نبض سلامت جامعه با ضربان قلب پرستاراست

حدود ۳۰۰ روز از ورود ویروس منحوس کرونا به کشور می‌گذرد؛ از آمار دو رقمی فوتیها تا مرگ و میر 400تایی و بالاتر؛ در این میان پرستاران و کادر درمان با از خود گذشتگی مقابل این طوفان ایستادند. حال که کرونا به مدد این جانفشانی ها و همچنین اعمال محدودیت‌ها، قدری آرام‌تر شده، پای صحبت پرستار جوانی نشستیم که مدت زیادی از اشتغالش به این حرفه نمی‌گذرد اما، از روزهای ابتدایی شیوع بیماری در کشور در حال خدمت بوده است.

پرستاران: لطفا برای‌ ما سوت نزنید؛‌ مطالبات‌مان را بدهید!

پرستاران به عنوان نیروهای خط مقدم جنگ با کرونا، با ایثار و گذشت مثال زدنی، بی محابا به دل خطر رفته و جانانه مقابل این دشمن نامرئی قد علم کرده‌اند؛ اما خاطرشان از بدقولی‌های مسؤولان در پرداخت مطالبات و معوقات سخت آزرده شده است.

برگزاری پویش قرائت سراسری دعای سمات با همکاری نظام پرستاری و رادیو سلامت

به مناسبت هفته پرستار، سازمان نظام پرستاری کشور و رادیو سلامت، اقدام به برگزاری پویش قرائت سراسری دعای سمات می کنند.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری خبر داد:

ابتلای 60 هزار پرستار به کرونا/ 100 پرستار جان باختند/ پرداخت فوق العاده ویژه از دی ماه

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: سختی کار پرستاران در دوران کرونا به مراتب بیشتر شده است، امیدواریم فوق العاده ویژه از دی ماه به پرستاران و کادر درمان پرداخت شود. در یک سال گذشته 60 هزار پرستار به بیماری کووید19 مبتلا شدند و حدود 100 نفر آنها جان باختند.

دکتر میرزابیگی با خانواده شهید مدافع سلامت دیدار کرد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در دومین روز از هفته پرستار با حضور در در منزل شهید مدافع سلامت؛ مسلم سهیلی فرد با خانواده این شهید دیدار کرد

در آستانه روز پرستار؛

تقدیر سیدحسن خمینی از جامعه پرستاری کشور

حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی در دیدار با رئیس و جمعی از اعضای سازمان نظام پرستاری از زحمات جامعه پزشکی کشور در خصوص درمان بیماران مبتلا به کرونا تقدیر کرد.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری:

افزایش تعداد پرستاران کیفیت خدمات مراقبتی به بیماران کرونا را بالا می برد

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: از نظر تعداد نیروی پرستار در کشور با استانداردهای جهانی فاصله زیادی داریم، سالهاست که این مشکل وجود دارد و مساله کمبود کادر پرستاری نسبت به جمعیت درد امروز و دیروز نیست.

آغاز ثبت نام در اولین دوره MBA پرستاری ایران

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران با همکاری پردیس بین الملل دانشگاه تهران اقدام به برگزاری اولین دوره  MBA  پرستاری در ایران ویژه مدیران و کار آفرینان پرستاری نموده است.

به مناسبت هفته پرستار  برگزار میشود:

سومین رویداد ملی کار آفرینی با محوریت فناوری های دیجیتال پرستاری

سازمان نظام پرستاری در آستانه روز پرستار با همکاری نهادها و سازمان های مرتبط اقدام به برگزاری سومین رویداد ملی کار افرینی با محوریت فناوری های دیجیتال پرستاری نموده است.

اولین2223242527293031انتها

انتخابگر پوسته