-
تشکیل کارگروه مشترک دولت، مجلس و نظام پرستاری برای رسیدگی به مطالبات پرستاران

با طرح مطالبات پرستاران از سوی مسئولان سازمان نظام پرستاری در کمیسیون بهداشت مجلس، این کمیسیون امروز تشکیل کارگروه مشترکی متشکل از نمایندگان دولت، مجلس و سازمان نظام پرستاری را برای رسیدگی سریع به مهمترین مطالبات پرستاران تصویب کرد.

  • 21 شهریور 1400
  • نظرات: 0
دکتر مداح: پرستاران از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند

مادر پرستاری ایران گفت: پرستاران مثل همیشه در ایام کرونا نیز از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند، البته مطالباتی هم دارند که گر چه جنبه مادی هم دارد اما برجسته کردن این خواسته ها در مقابل ایثار آنان درست نیست. مسئولان باید زمینه شناخت بیشتر مردم از پرستاران و نقش آفرینی آنان در پیشگیری را فراهم کنند.

  • 21 شهریور 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

چهارمین کنگره واکاوی آموزش پرستاری و مامایی برگزار می شود

چهارمین کنگره واکاوی آموزش پرستاری و مامایی در آذر ماه برگزار می شود. 

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری خمین:

تاخیر در استخدام پرستاران، مشکل جدی در سیستم سلامت کشور است

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری خمین گفت: تاخیر در استخدام پرستاران و عدم تزریق نیروی کافی مشکل جدی در سیستم سلامت کشور است . که نیاز می باشد هرچه سریع تر نسبت به این موضوع اقدام شود .

بیمارستان شادگان با کمبود پرستار روبه‌رو است

مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان روند ابتلا به بیماری کووید ۱۹در این شهرستان را نگران کننده توصیف کرد و گفت: با توجه به روند بیماری در شادگان با کمبود نیروی انسانی و پرستار مواجه هستیم.

رییس بیمارستان رازی اهواز بیان کرد:

هر پرستار در یک شیفت به ۲۰ بیمار کرونایی رسیدگی می کند

رییس بیمارستان رازی اهواز گفت: آمار تریاژ ما تا ۷۵۰ نفر در روز رسید که از این میزان ۳۵۴ کارت بستری صادر شده است.

مدافعان سلامت یکی پس از دیگری "پرپر" می‌شوند

در حالی استان فارس روزهای سخت و طاقت فرسای کرونایی را سپری می‌کند که به دلیل بی‌توجهی‌ها و ساده‌انگاری‌ها کادر درمان خسته و افسرده شدند.

هشدار رئیس سازمان نظام پرستاری نسبت به کمبود پرستار

رئیس کل سازمان نظام پرستاری نسبت به کمبود نیروی پرستار، سختی کار، اضافه کاری اجباری و بکارگیری پرستاران با قراردادهای موقت به خصوص در زمان مواجهه با کرونا و آسیب های آن به مردم هشدار داد و بهبود وضعیت پرستاران و رفع کمبود نیرو را در این حوزه خواستار شد.

در گفت و گو با خبرنگار سازمان نظام پرستاری؛

پرستاری که با وجود دست شکسته، عشق را در خدمت به بیمار خلاصه کرد

 منیژه غفاری پرستار اردبیلی‌ سفیدپوشی که با دست شکسته و گچ گرفته شده ؛ همه روزه دربخش کرونا حاضر‌ می‌شود و با عشق به همکاران و بیماران کمک می کند .

کادر درمان بخش خصوصی به سرعت واکسینه خواهند شد

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا از واکسیناسیون به سرعت تمامی پرسنل و کادر درمان بخش خصوصی خبر داد و گفت: واکسیناسیون خانواده اعضای کادر درمان بخش خصوصی از هفته آینده آغاز می شود.

رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری :

تکلیف آزمون استخدام پرستاران راروشن کنید

رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: سال گذشته آزمونی برای استخدام پرستاران برگزار شد اما هنوز نتایج نهایی این آزمون، مشخص نشده است.

یادداشت:

کرونا دشمن دلداده پرستاران

پرستار در اوج غربت، بناگاه با دشمنی فوق‌العاده کوچک ولی بشدت مرگبار مواجه شد، در مصاف ایثارگرانه با ویروس منحوس کرونا بود که این دشمن مبلغ پرستاران نجیب این سرزمین و همه کشورها شد.

مدیریت امور دانشجویی سازمان نظام پرستاری کشور برگزار می کند:

مسابقه دلنوشته دانشجویی با عنوان " با حسین حرف بزن"

مسابقه دلنوشته دانشجویی با عنوان " با حسین حرف بزن" و مسابقه کتابخوانی از کتاب "دیلماج" ویژه دانشجویان گروه پرستاری (پرستاری، هوشبری، اتاق عمل و فوریت پزشکی) برگزار می گردد.

یادداشت نایب رئیس اول شورایعالی نظام پرستاری کشور:

پیک های بی تفاوتی کرونا یکی پس از دیگری

نایب رئیس اول شورایعالی در یادداشتی از مشکلات حوزه سلامت و کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس محنوس کرونا هستند، تشریح کرد.‌

«ناخوانده در شهر»؛ روایت دردهای کادر درمان

مستند نیمه‌بلند «ناخوانده در شهر» روایت زندگی و کار یک پرستار در بیمارستان واسعی شهر سبزوار است؛ یکی از هزاران کادر درمانی که در دوران سخت مواجهه و مقابله با همه‌گیری کرونا روزها و شب‌های سخت و نگران‌کننده‌ای را گذراند.

تشییع هشتمین شهید مدافع سلامت گلستان

گلستان پیکر «فاطمه السادات میر دیلمی» پرستار بیمارستان ۵ آذر گرگان که بر اثر کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، در گرگان تشییع شد.

اعلام حمایت سازمان نظام پرستاری از وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت

سازمان نظام پرستاری با صدور پیامی از دکتر بهرام عین اللهی وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت حمایت کرد.

135678910انتها

انتخابگر پوسته