-

دبیر شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: میزان مهاجرت پرستاران در سال گذشته ماهانه حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر بوده است، یعنی در سال گذشته بیش از هزار پرستار از کشور مهاجرت کرده است.

دیدار رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری

لزوم تسریع در بکارگیری نیروهای شرکت کننده در آزمون استخدامی

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0
رهبر انقلاب از تلاش و فداکاری تحسین‌برانگیز مجموعه‌های درمانی تشکر کرد

رهبر معظم انقلاب در محفل انس با قرآن کریم تاکید کردند: هدایت قرآن مربوط به همه گستره زندگی بشر است.

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

بیماری شرایط را برای کادر درمان سخت می کند

پس از شیوع بیماری کرونا در بین مردم و سیل عظیم بیماران که روانه مراکز درمانی شدند کادر درمان به خصوص در تخصص های مرتبط با این بیماری، ایثارگرانه وارد عرصه خدمت شدند و نجات جان بیماران برای آنها اولویت اول و آخر شد، در این بین افرادی بودند که با سپری کردن دوران بیماری ، پس از بهبود ،مجددا برای درمان بیماران داوطلب شدند.

فداکاری‌های مدافعان سلامت ماندگار خواهد ماند

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: همانگونه که امروز تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان در مقطع دفاع مقدس را شهادت می‌دهد در آینده نیز مجاهدت‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت نیز ماندگار خواهد ماند و همچون نگینی می‌درخشد.

جدول نرخ حق بیمه مسئولیت حرفه ای پرستاران اعلام شد

با توجه به اهمیت بیمه مسئولیت کادر درمانی و به خصوص پرستاران، لزوم برخورداری این نیروها از بیمه نامه مسئولیت برای جبران خسارات ناشی از اقدامات این حرفه ضروری است. در این راستا سازمان نطام پرستاری، تسهیلات و تخفیف هایی را برای استفاده از این بیمه نامه برای این نیروها فراهم کرده است.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهید پرستار احمد سلیمانی نژاد

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، آقای احمد سلیمانی نژاد را تسلیت گفت.

پیدا کردن تخت خالی در بیمارستان‌ها بسیار سخت شده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: کادر درمانی دزفول تحت فشار زیادی هستند؛ نیروهای درمانی باید بیش از حالت معمول و در شرایط سختی به ارائه سرویس بپردازند و از مردم درخواست می‌کنیم که با رعایت پروتکل‌ها، به کادر درمان کمک کنند و سلامتی خود را در معرض خطر قرار ندهند.

ثبت و ضبط خاطرات شفاهی  کادر درمان در گیلان


معاون فرهنگی حوزه هنری گیلان با اشاره به تلخی مصاحبه هایی تیم تاریخ شفاهی حوزه هنری گیلان در کرونا گفت: تیم تاریخ شفاهی حوزه هنری گیلان کار ثبت، ضبط و تدوین خاطرات شفاهی طیفی از کادر درمان، خانواده هایی که درگیر کرونا بودند را انجام داده ولی برای انتشار آن عجله ای نیست.

روزهای سخت در انتظار کادر درمان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه امکانات بهداشتی و درمانی در چهارمحال و بختیاری به‌ویژه مرکز استان تا حدودی محدود است، گفت: کادر درمان ایام سختی را در ماه مبارک رمضان در پیش خواهند داشت.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا:

لزوم واکسیناسیون سریع کادر درمان

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی در پایتخت، تعطیلی یک هفته‌ای تا ۱۰ روزه تهران را پیشنهاد داد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بابلسر :

پرستاران شرکتی و قراردادی تعیین تکلیف شوند

تفاوت بین پرستاران شرکتی و رسمی؛ باعث کاهش انگیزه پرستاران می شود. لازم است هر چه زودتر نیروهای شرکتی و قراردادی تعیین تکلیف شوند زیرا  هر دو یک نوع خدمت و کار را انجام می دهند و تبعیض بین آنان روا نیست.

رئیس شورای عالی نظام پرستاری:

واکسیناسیون پرستاران علیه کرونا کند است

رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت: از وضعیت پیشرفت واکسیناسیون کادر بهداشت و درمان به خصوص پرستاران راضی نیستیم و باید خیلی سریعتر از این تزریق واکسن کرونا پیش می‌رفت.

در نشست اعضاي هيئت مديره نظام پرستاري دزفول: 

مشكلات كادر پرستاري بيمارستان گنجويان بررسي شد

نشست اعضاي هيئت مديره نظام پرستاري دزفول و رئيس اداره پرستاري برای  بررسي مشكلات پرسنل كادر درماني بيمارستان گنجويان در معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكي دزفول برگزار شد. 

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اردبیل:

پرستاری شغل حاکمیتی است

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اردبیل گفت: پرستاری یک شغل حاکمیتی است بنابراین جذب پرستار به شکل شرکتی در بیمارستانهای دولتی اشتباه است، دولت باید نسبت به جذب و استخدام پرستاران مورد نیاز مراکز درمانی دولتی بر اساس استانداردهای تعریف شده اقدام کند و تبعیضی بین این نیروها نباشد.

گفت‌وگویی با پرستار قزوینی:

بیماران را به چشم اعضای خانواده خود می‌بینم

این پرستار قزوینی گفت: همیشه بیماری که روی تخت خوابیده را به چشم یکی از اعضای خانواده خود می‌بینم و همان‌گونه که انتظارات اعضای خانواده‌ام را برآورده می‌کنم سعی می‌کنم در حد توانم انتظارات بیمارانم را نیز برآورده ‌کنم.

استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد:

بیش از 14 ماه است که کادر درمان درگیر کرونا هستند

حسین کلانتری گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از 14 ماه است که درگیر  بیماری کرونا است اگر موج جدید کرونا در استان شروع شود وضع بیمارستان‌ها سخت می‌شود.

نماینده ولی فقیه در کاشان:

ایثارگری های کادر درمان در مبارزه با کرونا ثبت و ضبط شود

نماینده ولی فقیه در کاشان، به خدمات پرستاران پزشکان، پیراپزشکان و جهادگر کشورمان اشاره کرد و گفت: خدمات و ایثارگری های کادر درمانی در مبارزه با ویروس کرونا طی یک سال گذشته برای آگاهی آیندگان ثبت و ضبط شود.

135678910انتها

انتخابگر پوسته