-
راهکارهای پیشگیری از بروز مشکلات تنفسی/بیماران تنفسی خودسرانه داروی خواب‌آور مصرف نکنند

پرستار بیمارستان مسیح دانشوری با تشریح  علل بروز بیماری‌های تنفسی، راهکار پیشگیری از این بیماری‌ها را معرفی و عنوان کرد: بیماران تنفسی که دچار اختلال خواب هستند، بدون دستور پزشک از داروهای خواب آور استفاده نکنند. 

  • 8 آذر 1400
  • نظرات: 0
اعتراض پرستاران تامین اجتماعی به حذف سابقه سربازی در سنوات خدمتی مشاغل سخت و زیان آور

جمعی از پرستاران سازمان تامین اجتماعی که در آستانه بازنشستگی قرار دارند نسبت به تفسیر این سازمان از حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر نحوه محاسبه 25 سال خدمت آنان در مشاغل سخت و زیان آور و حذف دو سال سابقه خدمت سربازی آنان به عنوان بخشی از این سنوات اعتراض کردند.

  • 7 آذر 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری سمنان:

تفاوت بین پرستاران شرکتی و رسمی انگیزه خدمت را کم می کند

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری گفت: تفاوت بین پرستاران شرکتی و رسمی عادلانه نیست و انگیزه خدمت پرستاران را در بیمارستانها کم می کند. قانون ارتقای بهره وری نیز هنوز کامل اجرا نشده است. خانواده پرستاران شهید خدمت کرونا نیز به حقوقشان نرسیده اند.

افزایش بیماران کرونایی، فشار بی‌سابقه بر دوش کادر درمان است

بررسی آمارهای کرونا در هفته پایانی فروردین نشان از سه رکورد بی سابقه داشته است. درمهمترین آنها ابتلا و فوتی‌ها خطرناکترین رکوردهای کرونایی را به ثبت رساندند.

تلاش‌های مدافعان سلامت تداعی‌گر دوره دفاع مقدس

فرمانده نیروی انتظامی در پیامی فرارسیدن هفته سلامت را تبریک گفت و از زحمات بی شائبه کادر درمان که این روز‌ها از آن‌ها به عنوان مدافعان سلامت یاد می‌شود، تشکر و قدردانی کرد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری شاهرود هشدار داد 

پرستاران بیش از گذشته رو به فرسودگی و خستگی هستند

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری شاهرود گفت: علیرغم هشدارهای بهداشتی، متاسفانه کشور درگیر موج چهارم کرونا شد و بار بی توجهی برخی مسئولان و عدم رعایت پروتکل ها در سطح جامعه بر دوش کارکنان سلامت و پرستاران تحمیل شد. پرستاران بیشتر از گذشته رو به فرسودگی و خستگی هستند.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری شهرکرد:

کمبود نیرو مهمترین مشکل پرستاران است

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری شهر کرد گفت: مهمترین مشکل پرستاران در زمان حاضر کمبود بسیار شدید نیروی پرستار در بیمارستانها و مراکز درمانی است، که به خصوص در شرایط همه گیری کرونا فشار کاری پرستاران را مضاعف کرده است.

شعر «کرونا هم تمام خواهد شد» به مدافعان سلامت تقدیم شد

محمدمهدی عبدالهی، از شاعران جوان کشور، تازه‌ترین سروده خود را همزمان با افزایش شمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا، به مدافعان سلامت تقدیم کرد.

ترکش‌های بیخیالی مردم بر پیکر کادر درمان

کادر درمان خسته‌تر از همیشه! روزهای کرونا زده به سرعت برق و باد می‌گذرد، در ۱۴ ماه اخیر بارها و بارها نسبت به تبعات جبران‌ناپذیر این ویروس از طریق مختلف هشدار داده شد، اما عده‌ای هم‌چنان بر طبل بیخیالی می‌کوبند.

بیانیه شورای عالی سازمان نظام پرستاری در خصوص مسایل، مشکلات و مطالبات پرستاران خدوم سازمان تامین اجتماعی دراین روزهای سخت کرونایی

در سازمان تامین اجتماعی چه خبر است؟/قانون فروشی ممنوع/ نظام پرستاری تا حصول نتیجه پای حقوق پرستاران در نهادهای مختلف می ایستد

سازمان تامین اجتماعی دراین روزهای سخت کرونایی بر خلاف قوانین مصوب مجلس و توافقات انجام شده در جلسه چند جانبه ای که با حضور وزیر کار، معاونان، هیئت ریسه تأمین اجتماعی و این سازمان،برگزار شد، عمل میکند

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری:

باید تلاش کادر درمان در تاریخ ثبت شود

 


 نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: باید تلاش‌های کادر درمان در تاریخ ثبت و آیندگان آن را مطالعه و همان گونه که ما به ایثار و جهادگری گذشتگان افتخار می‌کنیم به آن مباهات کنند.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت وفات حضرت خدیجه(س)

سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی وفات حضرت خدیجه (س) را تسلیت گفت.

پیام گرامی داشت آغاز هفته سلامت

سازمان نظام پرستاری طی پیامی آغاز هفته سلامت را گرامی داشت.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری بمناسبت درگذشت عضو هیئت مدیره نظام پرستاری خوی

سازمان نظام پرستاری در پیامی درگذشت عضو هیئت مدیره خوی را تسلیت گفت.

«جهاد در قرنطینه» روایت مدافعان سلامتی که مقابل کرونا ایستادند

کتاب «جهاد در قرنطینه» به همت انتشارات «راه یار» چاپ و روانه بازار نشر شد. این اثر، پنجمین کتاب از مجموعه عناوین ناشر درباره «مدافعان سلامت» است که معصومه بائی تحقیق و فروغ زال تدوین آن را برعهده داشته‌اند. 

ایثار مدافعان سلامت در روزهای سیاه کرونایی

 آژیر اعداد کرونایی و افزایش آمار بستری‌ها نیازمند وجود سربازان جان برکفی است تا در میدان نبرد بتوانند مبارزه جدی برای نجات جان همنوعان را با کرونا ویروس داشته باشند و سربازان عرصه سلامت در بیمارستان مهران از این دست سربازان هستند.

فراخوان سازمان نظام پرستاری برای همفکری و مشارکت صاحبنظران در نحوه اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری

در پی فرمایشات رهبر معظم انقلاب  مبنی بر لزوم اجرای قانون تعرفه گذاری پرستاری و پیگیرهای مکرر و مداوم سازمان نظام پرستاری با همکاری بسیاری صاحبنظران حوزه های مختلف و بعد از بررسی‌های کارشناسانه در جمع اعضای شورای عالی و اجلاسیه هیات مدیره های نظام پرستاری؛ اکنون روش اجرای جامع این قانون را تدوین شده است. با این وجود برای مشارکت  خواهی همه جانبه از صاحبنظران و علاقه مندان  موجود در جامعه پرستاری، در اجرای این قانون مهم از همه فرهیختگان و صاحبنظران مرتبط دعوت می شود، تا 15 اردیبهشت نظرات خود را درباره نحوه اجرای این قانون به سازمان نظام پرستاری ارسال کنند.

اولین2829303133353637انتها

انتخابگر پوسته