-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

به میزبانی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برگزار شد؛

آیین رونمایی از عروسک نماد مدافعان سلامت در کرمانشاه

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، با هدف قدردانی از کادر درمان به عنوان مدافعان سلامت، ویژه‌برنامه‌ای را با عنوان «فرشتگان رحمت» در روز سه‌شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹ و در حیاط خانه‌موزه جلیلی برگزار کرد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

استخدام پرستار و اجرای تعرفه گذاری خدمات پرستاری از اهم مطالبات پرستاران است

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: حقوق و مزایای پرستاری نسبت به ماهیت کاری که در بیمارستان ها انجام می دهند متناسب نیست و با توجه با شروع کرونا و فعالیتی که این عزیزان در این ایام انجام داده اند ولی آنگونه که شایسته است به مطالبات این عزیزان توجه نشده نارضایتی پرستاران شده است.

برگزیدگان مسابقه عکس نوشت روز پرستار مشخص شدند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از مشخص شدن برگزیدگان مسابقه عکس نوشته که به مناسبت گرامیداشت سالروز تولد حضرت زینب (س) و روز پرستار برگزار شده بود، خبر داد.

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اصفهان خبر داد:

پرستاران شرکتی خواستار تعیین وضعیت هستند

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری اصفهان در خصوص درخواست تعیین وضعیت پرستاران شرکتی، مجوزهای استخدامی و رفع کمبود نیروهای پرستاری در استان توضیحاتی ارائه داد.

اعتراض شدید سازمان نظام پرستاری به بی توجهی در استخدام پرستاران با وجود نیاز شدید بیمارستانها، بیماران، مردم و تاکید رهبر معظم انقلاب

رئیس کل سازمان نظام پرستاری به بی توجهی عوامل دخیل در توزیع سهمیه های استخدامی و بی توجهی به کمبود شدید گروه پرستاران در بالین و اختصاص سهمیه اندک استخدامی برای پرستاران در مجوزهای استخدامی ابلاغ شده به دانشگاه ها اعتراض کرد و نسبت به عواقب و تبعات ناشی از کار زیاد، فشارهای روحی و روانی، فرسودگی و خستگی شدید و نیروی کم در گروه پرستاران و آسیب به بیماران، به ویژه در بحران و موجهای سنگین کرونا هشدار داد.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری بمناسبت درگذشت مادر همسر محترم مدیر اداری سازمان

سازمان نظام پرستاری در پیامی درگذشت مادر همسر مدیر اداری سازمان را تسلیت گفت.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

استخدام پرستاران تسریع شود

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت:در شرایط موجود به دلیل بحران کرونا تخت هایی به بیمارستان ها اضافه شده است، در قبال این افزایش تعداد تخت و از طرفی افزایش بیماران هیچ استخدامی صورت نگرفت که باعث شده پرستاران به دلیل شیفت های طولانی مدت، کار زیاد و... دچار فرسودگی شوند.

رئیس‌جمهور ایران در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت؛

اولویت واکسیناسیون کرونا در ایران با کادر درمان و سالمندان است

روحانی از بانک مرکزی، وزارت خارجه، سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت خواسته خرید و انتقال واکسن کرونا به ایران را تسریع کنند.

کادر درمان جانانه وارد کارزار شدند

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: طرح شهید سلیمانی ایده بسیار موثر و تحسین‌برانگیزی در بحث کنترل ویروس کرونا بوده و مانع از گسترش بیشتر این ویروس شده است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم:

از نیروهای پرستار ی شرکتی حمایت جدی خواهیم داشت


پاکمهر گفت:کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس یازدهم برای رفع مشکلات معیشتی کادر درمان برنامه های خوبی را تدارک دیده که امید است با همراهی دولت و تصویب بودجه های مربوطه به آن به نحو شایسته بتوانیم زحمات این عزیزان را جبران نماییم.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا:

کادر درمان در الویت تزریق واکسن کرونا هستند

رئیسی با اشاره به اولین گروه اولویت‌های دریافت واکسن، گفت: گروه‌های در اولویت به ترتیب شامل سالمندان، کادر بهداشت و درمان، بیماران سرطانی، جانبازان با درصد بالا، افرادی که کارهای پرریسک دارند و مشاغلی مثل معلمان، نیروهای انتظامی در مجموع حداقل ۲۱ میلیون نفر باید واکسن را دریافت کنند.

دکتر میرزابیگی:

به زودی دستاوردهای خوبی برای پرستاران شرکتی و پرستاران سایر دستگاهها داریم

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: موضوع  فوق العاده ویژه و تغییر وضعیت نیروهای شرکتی  به طور جدی در دستور کار سازمان نظام پرستاری است و این روزها با جلسات مکرر با حوزه های مربوطه در مجلس شورای اسلامی، وزارت بهداشت، سازمان برنامه و بودجه به طور قاطع تا حصول نتیجه ؛ این مطالبه را از دستگاههای مسئول پیگیری می کنیم و به زودی خبرهای خوشی برای نیروهای شرکتی داریم.

شهید سلیمانی الگوی مدافعان سلامت است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: فرهنگ ایثار، فداکاری و از جان گذشتگی که شهید سلیمانی از سردمداران آن در کشور بود، در این روزهای بحرانی الگوی مدافعان سلامت است.

فداکاری کادر درمان در عرصه مقابله با کرونا در تاریخ ماندگار شده است

رئیس بیمه سلامت شهرستان مهران گفت: پرستاران و مجموعه کادر بهداشت و درمان در عرصه مقابله با ویروس کرونا فراتر از وظیفه خود برای سلامت مردم ایثار کردند و این فداکاری در تاریخ ماندگار شد.

کمک به کادر درمان و خانواده‌های درگیر با کرونا توسط یک بانوی یزدی

مریم خلوت بانوی نیکوکار یزدی که ۱۵ سال، چراغ خاموش به یاری نیازمندان شتافت، از کمک به سالمندان مهریزی آغاز کرد، به دانش‌آموزان نیازمند یزدی رسید، سپس به کمک زلزله زدگان کرمانشاه و سیل‌زدگان لرستان رفت و حالا به یاری کادر درمان و بیماران کرونایی آمده است.

124678910انتها

انتخابگر پوسته