-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

سازمان نظام پرستاری با صدور پیامی اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت

سازمان نظام پرستاری طی پیامی اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

قدردانی وزیر بهداشت از مدافعان سلامت و دل نگرانی از گرفتاری مجدد به گرداب بیماری

وزیر بهداشت در نامه ای به روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور ضمن قدردانی از مدافعان سلامت، دل نگرانی هایی در راستای گرفتاری مجدد به گرداب سهمگین بیماری را مطرح کرد.

روایت پرستار نمونه کشور از «تخریب‌چی»های میدان کرونا

کادر درمان به‌ویژه جامعه پرستاری بی‌نهایت از الطاف حضرت آقا سپاسگزاریم. آنقدر لطف و کرامت از ایشان دیده‌ایم که نمی‌دانیم چگونه باید قدردانی کنیم. صحبت‌های حضرت آقا در روز پرستار که به‌قدری کامل و جامع بود که دیگر جای هیچ حرف و نکته‌ای باقی نماند. من هرچه بخواهم بگویم، مثل ستاره‌ای در مقابل خورشید سخنان ایشان است.

343 نفر از 562 جذب نیرو انسانی  علوم پزشکی اراک مربوط به پرستاران است

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: به منظور رفع کمبود نیروی انسانی در مجموعه بهداشت و درمان استان مرکزی ۵۶۲ نفر دیگر در سال آینده و از طریق آزمون، جذب می شوند.

بکارگیری ۳۷هزار نیروی تازه نفس در کادر درمان کشور

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت از بکارگیری ۳۷هزار نیروی جدید سال آینده در کادر درمان کشور خبر داد.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت درگذشت آیت الله مصباح یزدی

سازمان نظام پرستاری طی پیامی درگذشت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.

درخواست زالی از وزارت بهداشت برای استخدام نیروهای شرکتی

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، نسبت به تبدیل وضعیت  استخدامی نیروهای شرکتی و نیروهای شاغل در واحدهای برونسپاری در شبکه ها و مراکز بهداشت از وزارت بهداشت درخواست مساعدت کرد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

مسئولین با توجه به مطالبات و تسریع امر استخدام نیرو های پرستاری سبب ایجاد انگیزه در پرستاران شوند

عضو شورای عالی نظام پرستاری بیان کرد: عدم توجه به مطالبات پرستاران باعث کاهش انگیزه در این عزیزان می شود و زمانی که پرستاران انگیزه کافی نداشته باشند، نمیتوانند با تمرکز بیشتر به بیماران خدمت کنند و در نهایت موجب می شود، کیفیت خدمات به بیمار پایین بیاید و سیستم سلامت کشور از این نظر آسیب می بینند.

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛

تسهیل جذب پرستار و بهیار و اصلاح پرداختی این نیروها

مجوز پرداخت معوقات کارکنان بخش درمان مشمول قانون ارتقای بهره وری نظام سلامت و آیین نامه اجرایی آن به تصویب هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی رسید.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت سال جدید میلادی به همکاران مسیحی و روسای انجمن های پرستاری جهان

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران، در پیامی  سال جدید میلادی را به همکاران مسیحی و روسای انجمن های پرستاری جهان تبریک گفت

 

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

کمبود نیروی پرستار در کشور جدی است

سارانی گفت: خروج نیروهای بازنشسته پرستار از یک طرف و توسعه واحدهای درمانی و تخت های بیمارستانی از طرف دیگر، کمبود نیروی پرستار را بیشتر کرده است و با شروع بحران کرونا باعث شد اضافه کاری های اجباری هم چند برابر شود و این موجب شده است پرستاران روبه خستگی و فرسودگی بروند.

بیانیه سازمان نظام پرستاری در پاسخ به قدرشناسی های مردم ؛ مسئولان و رهبری معظم انقلاب

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی در بیانیه ای از همه مردم، مسئولان و رهبر معظم انقلاب برای حمایت از پرستاران در روز پرستار قدردانی و اعلام کرد: تا هر زمان شیوع کرونا ادامه یابد یا خدای نخواسته با بحران جدیدی مواجه شویم، بر عهد و پیمان خود با رهبر معظم انقلاب و مردم عزیز ایران اسلامی پایدار می مانیم و جان خویش را در این پیمان ضامن می کنیم. 

مشاور جوان رئیس کل سازمان نظام پرستاری در یادداشتی مطرح کرد؛  

عملکرد و فعالیت درخشان ۱/۵ ساله اخیر نظام پرستاری همگان را مبهوت کرده است

شروع دوره پنجم نظام پرستاری حدود یک سال و نیم میگذرد و فعالیتهای این سازمان به طوری بوده است، که همه فعالان صنفی در تمامی رشته ها را مبهوت عظمت خود کرده ست. 

پیمان همدلی، هویت، رفاه و معیشت پرستاران را تضمین و نتیجه مند کرد

پیگیری های ویژه در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در روز پرستار

پیگیری های نمایندگان جامعه پرستاری در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در روز پرستار به خصوص اصلاح نظام پرداخت، اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و استخدام نیرو به مرحله اجرا رسید.

فراخوان ثبت نام اساتید و مدرسین در حوزه پرستاری

به منظور بهره گیری از تجارب و توان اساتید و صاحب نظران پرستاری در حوزه آموزش های تخصصی ، ضمن خدمت ، بازآموزی و همچنین دوره های فنی و مهارتی از کلیه اعضای محترم عضو هیات علمی،مربیان، مدیران و صاحب نظران پرستاری دعوت به همکاری مینماید.

123578910انتها

انتخابگر پوسته