-

دبیر شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: میزان مهاجرت پرستاران در سال گذشته ماهانه حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر بوده است، یعنی در سال گذشته بیش از هزار پرستار از کشور مهاجرت کرده است.

دیدار رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری

لزوم تسریع در بکارگیری نیروهای شرکت کننده در آزمون استخدامی

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0
رهبر انقلاب از تلاش و فداکاری تحسین‌برانگیز مجموعه‌های درمانی تشکر کرد

رهبر معظم انقلاب در محفل انس با قرآن کریم تاکید کردند: هدایت قرآن مربوط به همه گستره زندگی بشر است.

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

بار اضافه برای کادر درمان در این روزهای کرونایی نباشیم

هر روز که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم آمار مصدومین حوادث چهارشنبه سوری منتشر می شود اما واقعا چرا برخی در این روزهای کرونایی برای کادر درمان مشکلات بیشتری را ایجاد می کنند.

مرور خاطرات کادر درمان در دوران دفاع مقدس

برنامه «یاد یاران» با محوریت مروری بر خاطرات پزشکان، پرستاران و امدادگرانی که در دوران هشت سال مقاوت جوانمردانه اهالی این سرزمین پا به پای رزمندگان اسلام حماسه آفریدند، پخش می شود.

گفت و گو با خانواده شهید مدافع سلامت

حسین عاشقانه به بیمارانش خدمت می کرد

 حسین هادوی که در بیمارستان و زایشگاه خیریه جوادالائمه مشهد فعالیت می‌کرد در حین خدمت به بیماری کووید- ۱۹ مبتلا شد و بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داد.

خستگی پرستاران را یکسال پس از کرونا با حوادث چهارشنبه سوری دوچندان نکنیم

پرستاران یکسال پس از مبارزه مستقیم با اپیدمی کرونا، بیش از 70 هزار مبتلا دادند و بیش از 110 نفر از آنان در این راه جان خود را از دست دادند، حالا روا نیست، به خاطر هیجانات زودگذر چهارشنبه سوری، زنج و فشارکاری این نیروهای فداکار و ایثارگر را که خسته و فرسوده شده اند، دوچندان کنیم.

گفت‌وگوی با پدر شهید مدافع سلامت فریبا بهرام‌ نژاد 

پرستاری که عاشق خدمت ‌و شیفته شهادت ‌بود

پدر شهید مدافع سلامت «فریبا بهرام‌ نژاد» گفت: دخترم از هیچ تلاشی برای خدمت به بیماران کوتاهی نکرد و کارش را عاشقانه دوست داشت.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

اجرای قانون تعرفه گذاری انگیزه خدمت را در پرستاران افزایش می دهد

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: از مسئولان می خواهیم تا حمایت های خود را نسبت به پرستاران بیشتر از گذشته کنند و قانون تعرفه گذاری پرستاری را هرچه سریعتر اجرا کنند؛ زیرا اجرای این قوانین مشوق خوبی برای با انگیزه خدمت کردن پرستاران است.

کارنامه آزمون استخدامي دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات درمانی بهداشتی وزارت بهداشت سال 1399 منتشر شد

اعلام نتايج آزمون استخدامي دانشگ های علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني كشور در سال 1399 در سایت سازمان سنجش منتشر شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

کارنامه عزتمندانه کادر درمان نتیجه تأسی به شهداست

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دفاع از حریم علم و درمان کشور را به برکت تأسی به شهدا دانست و گفت: کارنامه عزتمندانه کادر درمان و پرستاری امروز حاصل همین ارزشها و آرمانهای انقلاب و تأسی به شهداست.

امام جمعه موقت اصفهان:

خدمات کادر درمان ایران در جهان بی‌نظیر است

امام جمعه موقت اصفهان گفت: با شیوع ویروس کرونا تمام مناطق جهان درگیر شد، اما نظام بهداشتی و کادر درمان هیچ کشوری مانند ایران به مردم خدمت نکردند، کادر درمان در این راه شهدای زیادی را تقدیم کردند که تمامی این تلاش‌ها از برکات ایمان آن‌ها است.

۲۰ هزار دوز واکسن کرونا به خوزستان اختصاص یافت/ واکسینه کردن تمامی کادرهای بهداشت و درمان تا پایان هفته

فرمانده قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان  گفت: یکی اقدامات درحال انجام واکسینه کردن کادر بهداشت و درمان استان می‌باشد.

مینو محرز؛

کادر درمان، در الویت واکسن هستند

دکتر مینو محرز مدیر پروژۀ تحقیقات تولید واکسن ایرانی کرونا از شروع تزریق «کوو ایران» از خرداد ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: کادر درمان، سنین بالا و مأمورانی که با مردم سر و کار مستقیم دارند مانند پلیس و آتش‌نشانی در اولویت‌اند البته اگر تا آن زمان با واکسن‌های خارجی وارداتی واکسینه نشده باشند.

مرگ سه هزار پرستار در جهان به علت کرونا/کاهش ۱۰ میلیونی تعداد پرستاران جهان تا سال ۲۰۳۰

شورای بین المللی پرستاران هشدار داد، حجم کاری بالا، نبود منابع و استرس حرفه‌ای کارکنان پرستار را به خروج از این شغل سوق داده است.

با کمبود نیروی درمانی به ویژه پرستار در بیمارستان‌های اهواز مواجه هستیم

با کمبود نیروی درمانی به ویژه پرستار در بیمارستان‌های اهواز مواجه هستیم سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به کمبود نیروی درمانی به ویژه پرستار در بیمارستان‌های اهواز؛ از ارسال درخواست تامین نیرو به وزارت بهداشت خبر داد.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم(ص)

سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی فرارسیدن عید مبعث را تبریک گفت.

طی نامه ای به وزیر بهداشت

رئیس کل سازمان نظام پرستاری اصلاح تعرفه خدمات پرستاری در منزل را خواستار شد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری طی نامه ای به سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاح و افزایش تعرفه های خدمات مراکز مراقبت و پرستاری در منزل ( هوم کر) را خواستار شد.

123468910انتها

انتخابگر پوسته