-
تشکیل کارگروه مشترک دولت، مجلس و نظام پرستاری برای رسیدگی به مطالبات پرستاران

با طرح مطالبات پرستاران از سوی مسئولان سازمان نظام پرستاری در کمیسیون بهداشت مجلس، این کمیسیون امروز تشکیل کارگروه مشترکی متشکل از نمایندگان دولت، مجلس و سازمان نظام پرستاری را برای رسیدگی سریع به مهمترین مطالبات پرستاران تصویب کرد.

  • 21 شهریور 1400
  • نظرات: 0
دکتر مداح: پرستاران از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند

مادر پرستاری ایران گفت: پرستاران مثل همیشه در ایام کرونا نیز از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند، البته مطالباتی هم دارند که گر چه جنبه مادی هم دارد اما برجسته کردن این خواسته ها در مقابل ایثار آنان درست نیست. مسئولان باید زمینه شناخت بیشتر مردم از پرستاران و نقش آفرینی آنان در پیشگیری را فراهم کنند.

  • 21 شهریور 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

رئیس کل سازمان نظام پرستاری:

محرم را به مهلکه مردم تبدیل نکنیم

رئیس کل سازمان نظام پرستاری با هشدار نسبت به وضعیت فوق بحرانی کرونا در کشور گفت: در شرایط فعلی باید استفاده از ماسک در همه اماکن عمومی اجباری شود، در برگزاری هر گونه تجمعات بازنگری کنیم، محرم را به مهلکه مردم تبدیل نکنیم. امام حسین (ع) هم راضی نیستند که مردم تلف شوند. باید با اصلاحات ساختاری اعتماد را به مردم بازگردانیم، مردم به این ستاد ملی کرونا با این ترکیب و عملکرد اعتمادی ندارد و با پرداخت فوق العاده خاص؛ بخشودگی مالیاتی و اعطای امتیازات ایثارگری به مدافعان سلامت، روحیه و انگیزه آنان را تقویت کنیم.  

رییس سازمان نظام پرستاری کشور:

پرستاران کرونایی از امتیاز خاصی برای دریافت دارو برخوردار نیستند

رییس سازمان نظام پرستاری کشور گفت: امتیاز خاصی برای اولویت قرار دادن پرستاران و مدافعان سلامت مبتلا به کرونا برای دریافت دارو وجود ندارد.

برگزاری وبینار تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در نظام سلامت ایران

وبینار تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری در نظام سلامت ایران با همکاری سازمان نظام پرستاری و دانشکده پرستاری بقیةالله(عج) برگزار می‌شود.

فداکاری مدافعان سلامت در تاریخ ایران زمین جاودانه و ماندگار است

فرماندار دالاهو گفت: فداکاری مدافعان و صیانت کنندگان از سلامت مردم، در تاریخ ایران زمین جاودان و ماندگار خواهد ماند.

کمبود نیروی درمانی در هرمزگان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: متاسفانه با افزایش بیماران بستری و تکمیل ظرفیت‌های تخت‌های بیمارستانی با کمبود نیروی درمانی به ویژه پرستار روبه رو شدیم.

کمبود پرستار در پیک پنجم کرونا

رئیس نظام پرستاری استان همدان از کمبود پرستار در پیک پنجم کرونا خبر داد.

نشست خبری دکتر میرزابیگی/ قسمت دوم

خبرهای خوش رئیس کل سازمان نظام پرستاری برای پرستاران


رئیس کل سازمان نظام پرستاری از اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، اعمال فوق العاده خاص، بخشودگی مالیاتی برای پرستاران کرونا و تغییر وضعیت نیروهای شرکتی خبر داد.

نشست خبری دکتر میرزابیگی/قسمت اول

120 پرستار مدافع سلامت شهید شدند


رئیس کل سازمان نظام پرستاری بر لزوم واکسیناسیون خانواده پرستاران تاکید و اعلام کرد: ‌120 پرستار در مبارزه با کرونا به شهادت رسیده‌اند و با درنظر گرفتن نیروهای غیرحرفه‌ای، 140 نفر از کادر پرستاری شهید شده اند.

مدافعان سلامت در تداوم راه شهدا جانانه ایثارگری کردند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه کارکنان حوزه سلامت همه در جبهه مقابله با کرونا جانانه جنگیدند گفت: ایثار مدافعان سلامت به برکت خون شهداست.

پیام تسلیت رئیس کل سازمان نظام پرستاری در پی درگذشت مادر گرامی سرکار خانم مهر آور، ریاست هیأت مدیره نظام پرستاری شهر آستارا

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در پی درگذشت مادر گرامی سرکار خانم مهر آور ریاست محترم هیأت مدیره نظام پرستاری شهر آستارا ، با صدور پیامی مصیبت وارده را به ایشان تسلیت گفت.

کادر درمان بی‌پناه دراین بحران کرونا

بیشترین بروز هفتگی بیماران بستری با تست مثبت کرونا از هشتم تا چهاردهم مرداد ماه به ترتیب در استان‌های مازندران، ایلام، گلستان، گیلان و بوشهر بوده است. به طور میانگین در این هفت روز، روزانه ۳۳۰۱۵ نفر در کشور به کرونا مبتلا شدند.

تلاش کادر درمان در مبارزه با کرونا حرکتی الهی است

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: تلاش کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا حرکتی الهی است.

پیام سازمان نظام پرستاری به مناسبت روز خبرنگار

سازمان نظام پرستاری طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. 

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری چابهار:

کمبود نیرو باعث فرسودگی پرستاران می شود

رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری چابهار: کمبود نیروی پرستار در بیمارستان‌ها باعث؛ فرسودگی شغلی ناشی از فشار کاری می شود، که این موضوع موجب رنجش همکاران پرستارشده است.

تبعات کمبود کادر درمان در بحبوحه موج پنجم کرونا

خستگی و کلافگی ناشی از استفاده ابزار حفاظتی، لباس‌های یکسره، گان‌ و ماسک و غیره، شرایط سختی را برای کادر درمان بخصوص در گرمای فصل تابستان ایجاد کرده است.

123468910انتها

انتخابگر پوسته