-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

دستورالعمل حمایت روانی و اجتماعی از کادر درمان ابلاغ شد

رییس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های وزارت بهداشت گفت: در بحران کووید ۱۹ برای حمایت روانی از کادر درمان وارد عمل شدیم و دستورالعمل حمایت روانی و اجتماعی از کادر درمان از طرف معاونت درمان وزارت بهداشت به همه مراکز درمانی و دانشگاه‌های علوم پزشکی ابلاغ شد.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

سازمان نظام پرستاری طی پیامی فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را تسلیت گفت.

وزیر کشور: 

گروه دوم دریافت کنده واکسن کرونا کادر درمان هستند

وزیر کشور و رییس ستاد مقابله با کرونا با تأکید بر تهیه واکسن ایرانی، گفت: تا تأمین واکسن ایرانی، اقدام به خرید واکسن خواهد شد و وزیر بهداشت، زمانبندی این مهم را تا پایان دی‌ماه اعلام کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام مطرح کرد:

ایثار و فداکاری مدافعان سلامت در عرصه خدمت به مردم

کریمیان گفت: ایثار و فداکاری کادر درمان در عرصه خدمت به مردم و مبارزه با بیماری کرونا به گونه‌ای مشهود بوده که قدرشناسی تمام اقشار جامعه را به دنبال داشته است.

انتشار کتاب "راهنمای پرستاری پیشرفته "

ترجمه کتاب Guidelines on Advanced Practice Nursingاز انتشارات سال 2020 شورای بین المللی پرستاران  به فارسی منتشر شد.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری :

دولت در زمینه استخدام نیرو با برنامه عمل کند

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: طبق تحقیقاتی که دردنیا صورت گرفته است،مشخص شده است مرگ و میر بیماران ارتباط مستقیمی با کمبود پرستار دارد و وقتی صحبت از کمبود نیروی پرستار میشود در وهله اول می خواهیم کیفیت خدمات بهتر شود و تعداد مرگ و میر کاهش پیدا کند.

برگزاری مسابقه خاطره نویسی مـرهـم

کانون هلال احمر دانشگاه علامه طباطبایی به مناسبت ایام گرامیداشت مقام پرستار؛ مسابقه خاطره نویسی «مرهم» را برگزار می‌کند.

سخنگوی وزارت بهداشت: 

60 تا 70 درصد مجوز استخدامی 30 هزار نفری به پرستاران اختصاص می یابد

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجوز استخدام ۳۰ هزار نفر در وزارت بهداشت صادر و اعتبار آن هم تامین شده و انتظار می‌رود ۶۰ تا ۷۰ درصد از این ظرفیت به استخدام نیروی پرستار اختصاص داده شود.

پیام سازمان نظام پرستاری بمناسبت ولادت حضرت عیسی مسیح(ع)

سازمان نظام پرستاری طی پیامی میلاد حضرت عیسی مسیح(ع) را تبریک گفت.

یزد با کمبود ۵۰۰ پرستار روبروست

مدیر اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از کمبود ۵۰۰ پرستار در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی استان خبر داد و گفت: با شیوع ویروس کرونا و اضافه شدن تعدا تخت های بیمارستانی و بخش های عفونی کمبود این نیروها بیشتر احساس می‌شود.

60000هزار پرستار به همراه ۲ نفر از اعضای خانواده خود مهمان امام رضا(ع) شدند

با همت سازمان نظام پرستاری و دعوت تولیت محترم آستان قدس رضوی،  ۶۰۰۰۰ هزار پرستار به همراه ۲ نفر از اعضای خانواده خود مهمان امام رضا(ع) شدند

با پیگیری هئیت مدیره نظام پرستاری بم؛

بلوار مدافعین سلامت در شهر بم افتتاح شد

بلوار مدافعین سلامت در شهر بم با حضور رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری بم و اعضای شورای اسلامی و شهردار بم افتتاح شد.

نام گذاری یکی از خیابان های شهر جوانرود به نام یکی از شهدای پرستار مدافع سلامت

با تلاش و پیگیری های رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری شهرستان اورامانات خیابانی به نام یکی از شهدای پرستار مدافع سلامت نامگذاری شد .

فراخوان دعوت جامعه پرستاری به شرکت در پویش «رهبرم سپاس»

در پی بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب و فرمایشات گرانسنگ معظم له در تقدیر از جایگاه و مقام رفیع پرستار و توصیه به مسئولان به عمل به تکالیف قانون در قبال پرستاران، جامعه پرستاری کشور در پویش «رهبرم سپاس» شرکت می کنند.

در نشست تخصصی بررسی نقش مراکز مشاوره و مراقبت های پرستاری در بحران کوید ۱۹" تاکید شد:

لزوم فرهنگ سازی لازم جهت توسعه نقش پرستار در جامعه و پرستاری جامعه نگر

نشست تخصصی بررسی نقش مراکز مشاوره و مراقبت پرستاری در منزل و جامعه روز سه‌شنبه با حضور معاونین سازمان سازمان نظام پرستاری کشور به همراه روسا انجمن های هوم کر و برخی از مدیران مراکز مشاوره و مراقبت پرستاری درمنزل در سازمان نظام پرستاری برگزار شد.

123468910انتها

انتخابگر پوسته