-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

رییس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی

دولت، حقوق معوقه پرستاران را پرداخت کند

رییس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرای قانون مصوبه سال ۸۶ و تبدیل وضعیت پرستاران، مشکلات آنها را حل می‌کند، گفت: دولت نباید از پرداخت حقوق معوقه پرستاران امتناع کند.

معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور:

پرستاران در دوران کرونا ایثار و فداکاری را به خوبی به‌تصویر کشیدند

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با بیان اینکه هنرمندان صنایع دستی از ابتدای شیوع کرونا با تبدیل کارگاه‌های خود به پایگاه‌های تولید تجهیزات بهداشتی، در کنار کادر درمان ایستادند، گفت: پرستاران، پزشکان و کادر سلامت معنای ایثار و فداکاری را در این ایام به خوبی به تصویر کشیدند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ؛

افزایش حقوق پرستاران مهم ترین اقدام سازمان تامین اجتماعی است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: اخذ مصوبه شورای حقوق و دستمزد برای افزایش حقوق پرستاران شاغل در سازمان تأمین اجتماعی از اقدامات مهم سال جاری این سازمان است

پخش زنده اینستاگرامی برگزاری نشست تخصصی بررسی مراکز مشاوره و مراقبت های پرستاری

سازمان نظام پرستاری کشور به مناسبت آخرین روز از هفته پرستار با شعار پرستاری جامعه نگر، در روز سه شنبه ۹۹/۱۰/۰۲ از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح؛ اقدام به برگزاری نشست تخصصی بررسی نقش مراکز مشاوره و مراقبت های پرستاری در منزل و جامعه (فرصت ها و چالش ها) مینماید.

قدردانی نظام پرستاری از حمایت های رهبر معظم انقلاب از مدافعان سلامت

سازمان نظام پرستاری طی نامه ای از بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب و حمایت ایشان از پرستاران و مدافعان سلامت قدردانی کرد.

با حضور مسئولین، پیشکسوتان پرستاری و با پیام وزیر بهداشت :

بنیاد علمی و فرهنگی پرستاری دکتر مداح افتتاح شد

مراسم بزرگداشت دکتر مداح همزمان با افتتاح بنیاد علمی و فرهنگی پرستاری استاد مداح، مادر پرستاری ایران در دانشکده پرستاری و مامائی تهران برگزار شد.

رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضائیه:

دستور رئیسی به سازمان بازرسی برای پیگیری حقوق پرستاران

رئیس قوه قضائیه به رئیس سازمان بازرسی کل کشور مأموریت داد که در ادامه اقدامات انجام شده، پرداخت کامل حقوق و امتیازات پرستاران را با همکاری دولت و بخش های مربوطه با جدیت و تا حصول نتیجه پیگیری کند.

مهمترین رسالت در حوزه سلامت و درمان کشور بر دوش پرستاران است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز پرستار، گفت: بزرگترین و مهمترین رسالت در حوزه سلامت کشور، بهداشت و درمان بر دوش پرستاران است.

قاضی زاده هاشمی:

استخدام ٣٠ هزار پرستار را تا حصول نتیجه در مجلس پیگیرى مى‌کنیم

نایب رئیس مجلس با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره پرستاران کشور، گفت: موضوع استخدام ٣٠ هزار پرستار را تا حصول نتیجه با جدیت در مجلس پیگیرى مى‌کنیم.

رئیس جمهوری در مراسم روز پرستار:

منزلت پرستاران در ایام کرونا بالاتر رفت

رئیس جمهوری در مراسم بزرگداشت روز پرستار از عملی شدن مجوز استخدام 30 هزار کادر بهداشت و درمان در ماههای آینده خبر داد و گفت: منزلت پرستاران در ایام کرونا در 10 ماه گذشته بالاتر رفت و مردم دیدند که پرستاران واقعا در روز خطر از میدان فرار نمی‌کنند و در خط مقدم می‌ایستند.

وزیر بهداشت:

20 هزار پرستار استخدام می شوند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با توصیه مقام معظم رهبری و دستور رئیس جمهوری امسال به عنوان اولین سال پس از انقلاب 20 هزار پرستار استخدام می شود، 16 هزار نیروی قرداردادی و شرکتی نیز جذب می شود و امیدواریم با این اقدام بخشی از کمبود نیروی پرستار در کشور جبران شود.

معاون توسعه وزارت بهداشت:

حقوق پرستاران از اول دی ۵۰ درصد افرایش می یابد

معاون توسعه منابع و مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: حقوق پرستاران از اول دی ماه، ۵۰ درصد افزایش می یابد، از اسفند ۹۷ نیز تاکنون ۵۰ درصد افزایش حقوق داشته اند بنابراین طی دوسال گذشته حقوق پرستاران دو برابر شده است.

سخنگوی دولت: 

اعتبار استخدام ۳۰ هزار پرستار تامین شد

علی ربیعی گفت:‌ مجوز تامین اعتبار برای استخدام ۳۰ هزار نفر پرستار در نظر گرفته شده و زمان آزمون آن اعلام خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

پرستاران؛یادآوران دفاع مقدس

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت فرهنگ و ضریب نفوذ آن در عرصه بین‌المللی تاکید کرد: امروز باید عنصر فرهنگ در روابط بین‌الملل بیش از گذشته جدی گرفته شود.

بازدید معاونین سازمان نظام پرستاری از بیمارستانهای لقمان و فیاض بخش تهران

معاون فنی، آموزش و پژوهش، معاونین فرهنگی و رفاهی سازمان نظام پرستاری با حضور در بیمارستان های لقمان حکیم و بیمارستان شهید فیاض بخش، از بخش های این بیمارستان بازدید و از پرستاران فعال در بحران کرونا قدردانی کردند.

اولین2345791011انتها

انتخابگر پوسته