-
توافق همه دستگاهها بر کمبود ۱۰۰ هزار پرستار/فوق العاده خاص به ابتکار نظام پرستاری مطرح شد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری اعلام کرد: همه دستگاههای مسئول دولتی از جمله وزارت بهداشت، سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی کمبود حداقل ۱۰۰ هزار پرستار را قبول دارند.

  • 24 مهر 1400
  • نظرات: 0
معاونت پرستاری ثمره پیگیری های سازمان نظام پرستاری است

معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استخدام نیرو و عدالت در پرداخت ها مهمترین خواسته پرستاران است، استخدامهای اخیر نیز بیشتر تبدیل وضعیت بوده و نیروی  زیادی  اضافه نشده است، همه این مسائل در معاونت پرستاری که ثمره پیگیریهای نظام پرستاری است، پیگیری می شود.

  • 24 مهر 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

قدردانی از مدافعان سلامت استان یزد

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، مدافعان سلامت و کادر بهداشت و درمان استان قدردانی کرد.

توزیع کارت آزمون استخدامی علوم پزشکی آغاز شد

توزیع کارت شرکت در جلسه آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی، از امروز یکشنبه ۲۰ مهر آغاز شد.

برگی از خاطرات حجت‌الاسلام شیخ حسین انصاریان؛

روایتی از شور و اشتیاق پرستاران و پزشکان  برای ماندن در جبهه‌

شیخ حسین انصاریان می‌گوید: مرحوم آیت‌الله العظمی حاج‌آقا حسین قمی در بیمارستان بغداد بستری شده بود،  یکی دو نفر طبیب و پرستار در طول شب بالای سر ایشان بیدار ماندند، فردا صبح برای نشان دادن اجر و ثواب کار آن‌ها؛ آیت‌الله حاج آقا حسین قمی گفته بود: من حاضرم ۶۰- ۷۰ سال ثواب عمر خود را با همین ثواب شبی که شما بالای سر مریضی مسلمان به سر بردید، معاوضه کنم

برگزاری نخستین جلسه مرکز توانمندسازی حرفه ای پرستاران

نشست مرکز توانمندسازی حرفه ای پرستاران روز شنبه در سازمان نظام پرستاری با هدف حرفه‌ای سازی پرستاران برگزار شد

ساداتی‌نژاد در تشریح بازدید خود از بخش کرونایی‌های بیمارستان شهید بهشتی کاشان:

کمبود نیروی انسانی مهم‌ترین معضل حوزه درمان در مقطع کنونی است/ بازدید مسئولان موجب ارتقای روحیه کادر درمان و بیماران می‌شود

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید امروز خود از بخش کرونایی‌های بیمارستان کاشان، از دیدار خود با وزیر بهداشت برای بیان مشکلات حوزه درمان این استان در آینده نزدیک خبر داد.

رییس کل سازمان نظام پرستاری مطرح کرد؛

حق مسلم پرستاران در روزهای کرونایی/ جذب نیروهای ۸۹ روزه؛ تخلفی محرز

رئیس سازمان نظام پرستاری با اشاره به زحمات شبانه‌روزی پرستاران در بحران کرونا و مطالبات فعلی آنها، تاکید کرد: انصاف نیست در شرایطی که پرستاران از نظر شدت و سختی کار بحرانی‌ترین روزها را پشت سر می‌گذارند، با عدم پرداخت معوقات و پشت گوش انداختن مطالباتشان مورد بی‌مهری قرار گیرند.

خطر کمبود کادر درمانی آذربایجان‌غربی را تهدید می‌کند

استاندار آذربایجان غربی گفت : ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان‌های ارومیه طی روزهای گذشته تکمیل شد و طی دستورالعملی از بیمارستان‌های خصوصی خواسته شد تا ۲۰ درصد ظرفیت خود را به بستری بیماران کرونایی اختصاص دهند.

معاون وزیر بهداشت عنوان کرد:

مبلغ کار دانشجویی پرستاری افزایش یابد

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: رقم کار دانشجویی پرستاری بر اساس نوع و اهمیت کار پرستاران در مواجهه با سلامت مردم رقم مناسبی نیست و باید اختلاف قابل توجهی پیدا کند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی قم:

عبور از پیک فعلی شیوع کرونا بدون همراهی مردم امکان پذیر نیست

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان قم تصریح کرد: حقیقتاً عبور از پیک فعلی شیوع کرونا بدون همراهی و همکاری مردم با متولیان و کادر بهداشت و درمان، امکان پذیر نیست.

فیلم عروس کرونا، ادای دینی به پرستاران و پزشکان است

پوران درخشنده کارگردان سینما مهمان برنامه پشت صحنه رادیو تهران بود و درباره ساخت آخرین اثرش در خصوص پرستاران و پزشکان  گفتگو کرد.

بیانیه مهم سازمان نظام پرستاری در رابطه با مسائل روز خطاب به مردم و مسئولان

پرستاران خسته اند، مردم رعایت کنید، مسئولان به وعده ها عمل کنید

سازمان نظام پرستاری در بیانیه ای ضمن تشریح وضعیت و مشکلات جامعه پرستاری در مبارزه با کرونا از مردم خواست با رعایت پروتکل ها در این مبارزه نفس گیر همراه پرستاران باشند و از مسئولان دولت خواست که به وعده های خود برای پرداخت معوقات، فوق العاده ویژه و استخدام نیرو عمل کنند.

زحمات و تلاشهای پرستاران با هیچ هدیه مادی قابل جبران نیست

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان از زحمات مدافعان سلامت شهرستان تجلیل و قدردانی کرد.
 

به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان انجام شد

اهدای پرچم ایران از سوی جانباز دفاع مقدس به مدافع سلامت آبادان

به مناسبت فرار سیدن پنجم مهرماه، سالروز شکست حصر آبادان، یکی از جانبازان دفاع مقدس، پرچم جمهوری اسلامی ایران را به یکی از مدافعان سلامت این شهر تقدیم کرد.

اولین636465666768697072

انتخابگر پوسته