-

دبیر شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: میزان مهاجرت پرستاران در سال گذشته ماهانه حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر بوده است، یعنی در سال گذشته بیش از هزار پرستار از کشور مهاجرت کرده است.

دیدار رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری

لزوم تسریع در بکارگیری نیروهای شرکت کننده در آزمون استخدامی

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0
رهبر انقلاب از تلاش و فداکاری تحسین‌برانگیز مجموعه‌های درمانی تشکر کرد

رهبر معظم انقلاب در محفل انس با قرآن کریم تاکید کردند: هدایت قرآن مربوط به همه گستره زندگی بشر است.

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

آموزش های مجازی، فرصتی برای توسعه آموزشی پرستاری

در نشست معاون فنی، آموزش و پژوهش سازمان نظام پرستاری و مدیر آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بر مشارکت بیشتر سازمان نظام پرستاری در آموزش کارکنان دولت و توسعه آموزش های مجازی در حیطه پرستاری تاکید شد.

گفتگو با پرستار برگزیده مسابقه عکس شورای بین المللی

هنر، سختی های کار پرستاری را کم می کند

نازیلا قمیان، پرستار مرکز قلب تهران که در مسابقه عکس شورای بین المللی پرستاری برگزیده شده  می گوید: کار پرستاری سخت است اما می توان در کنار آن با انجام فعالیتهای هنری مثل نقاشی و عکاسی و تقویت روحیه زیبایی شناسی تحمل این سختی ها را آسانتر کرد.

قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور :

خانواده شهدای مدافع سلامت نباید بلاتکلیف بمانند

قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور گفت: سختی کار شغل پرستاری بر همه آشکار است . زمانی که این عزیزان با اخلاص جان خودشان را در راه سلامتی بیماران گذاشته اند؛ شایسته نیست خانواده های آنها بیش از این بلاتکلیف بمانند .

وزارت بهداشت:

عنوان شهید برای پرستاران جانباخته در کرونا مناسب است، از خانواده آنان حمایت می کنیم

یکسال از شیوع کرونا در ایران گذشته است، در این دوران سخت، پرستاران از جان خود برای مراقبت از بیماران مایه گذاشتند و عاشقانه جان خود را فدا کردند تا از بیماران مراقبت کنند. با موافقت رهبر معظم انقلاب، این پرستاران عاشق، شهید محسوب می شوند، وزارت بهداشت نیز قول داده است تا از خانواده این شهدای خدمت حمایت کند.

رییس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا:

مردم از سفر در تعطیلات نوروز صرف نظر کنند

رییس جمهور گفت: از مردم درخواست می کنیم از رفتن به سفر در تعطیلات نوروزی صرف نظر و برای حفظ سلامت جامعه و کمک به کادر درمانی کشور همکاری کنند به خصوص اینکه توان بخش درمانی کشور نیز محدود است.

مرخصی‌های کارکنان بهداشتی و درمانی اهواز لغو شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت:  با توجه به افزایش بار مراجعه بیماران کرونا در استان خوزستان، مرخصی‌های همه پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اهواز لغو شده است و پرسنل با تمام وجود، در حال ارائه خدمت هستند.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

خانواده پرستاران شهید خدمت هنوز از هیچ امتیازی برخوردار نشده اند

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: از تعداد 110 پرستاری که در راه مبارزه با کرونا جان باختند و شهید شدند هنوز به پرونده همه آنها رسیدگی نشده است و خانواده شهدایی که تایید شده اند نیزهنوز از هیچ امتیازی برخوردار نشده اند.

‍ ‍ برگذاری نشست نظام پرستاری خرم آباد

نشست نظام پرستاری خرم آباد با حضور دکتر مریم حضرتی معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دکتر نیکبخت رییس دانشگاه لرستان برگزار شد.

پیام تسلیت عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری طی پیامی شهادت پزشک متخصص داخلی محمد زارعی را تسلیت گفت.

بیمارستان‌های خوزستان با کمبود پرستار روبه‌رو هستند

از چند هفته پیش اعلام شد وضعیت خوزستان اصلاً خوب نیست و در عرض دو هفته هفت برابر شدن آمار مبتلایان و به تبع‌آن بالا رفتن میزان مرگ و میر‌های ناشی از کرونا در این استان نه تنها وضعیت را قرمز کرد بلکه به سمت بحرانی پیش برد..

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری:

شورای عالی بیمه آیین نامه تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری را تأیید کند تا حال و روز جامعه پرستاری سامان یابد

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: با گذشت ۱۴ سال از تصویب قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، هنوز شورای عالی بیمه آیین نامه اجرای آن را تایید نکرده است انتظار جامعه پرستاری این است که به خصوص پس از تاکید رهبر معظم انقلاب شورای عالی بیمه هر چه سریعتر این آیین نامه را تأیید و تصویب کند تا حال و روز جامعه پرستاری سامان بگیرد.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری خبر داد

استخدام 30 هزار نیروی دیگر در سال آینده/ تغییر وضعیت پرستاران شرکتی

رئیس کل سازمان نظام پرستاری از استخدام 30 هزار نیروی دیگر در وزارت بهداشت در سال آینده علاوه بر 52 هزار نفر استخدام شده تاکنون خبر داد و گفت: خبر خوش دیگر اینکه مقدمات تصویب پرستاری به عنوان مشاغل حاکمیتی فراهم شده که با تصویب نهایی آن دولت موظف به تامین نیروی بیمارستانها می شود و متعاقب آن پرسنل شرکتی تغییر وضعیت داده می شوند.

دبیر شورای عالی نظام پرستاری:

کمبود شدید پرستار در روز‌های کرونایی احساس می‌شود


عزیزی گفت: با زیاد شدن تخت‌های بیمارستانی و کمبود شدید نیروی پرستار نمی‌توانیم پاسخگوی سیستم درمانی در بحران کرونا باشیم.

وزیر بهداشت:

بی توجهی ها مرگ های کرونا را سه رقمی کرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: پرستاران و کادر درمان برای کنترل کرونا با تلاش شبانه روزی از جان مایه گذاشتند اما باز هم برخی بی توجهی ها و نارفیقی ها مرگ های روزانه را سه رقمی کرد، نگرانی از خیز چهارم و ویروس جهش یافته نیز در خوزستان و استانهای دیگر جدی است.

کرونا هم مقابل پرستاران کم می آورد/ گلایه از ماجرای مرخصی پرستاران باردار

نیروهای پرستاری همیشه از مشکلاتی که برای آنها در نظام سلامت وجود دارد گلایه‌مند هستند، آنان توقع دارند مسئولان حداقل به خاطر سختی‌های ایام کرونا، کمی بیشتر آنها را درک کنند.

اولین34568101112انتها

انتخابگر پوسته