-
تشکیل کارگروه مشترک دولت، مجلس و نظام پرستاری برای رسیدگی به مطالبات پرستاران

با طرح مطالبات پرستاران از سوی مسئولان سازمان نظام پرستاری در کمیسیون بهداشت مجلس، این کمیسیون امروز تشکیل کارگروه مشترکی متشکل از نمایندگان دولت، مجلس و سازمان نظام پرستاری را برای رسیدگی سریع به مهمترین مطالبات پرستاران تصویب کرد.

  • 21 شهریور 1400
  • نظرات: 0
دکتر مداح: پرستاران از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند

مادر پرستاری ایران گفت: پرستاران مثل همیشه در ایام کرونا نیز از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند، البته مطالباتی هم دارند که گر چه جنبه مادی هم دارد اما برجسته کردن این خواسته ها در مقابل ایثار آنان درست نیست. مسئولان باید زمینه شناخت بیشتر مردم از پرستاران و نقش آفرینی آنان در پیشگیری را فراهم کنند.

  • 21 شهریور 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

آیین نامه اجرایی قانون تعرفه گذاری پرستاری ابلاغ شد

آیین نامه اجرایی قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری و تعدیل کارانه های پرستاری با امضای معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.

استقبال مسئولان سازمان نظام پرستاری از بازگشت جواد فروغی

جمعی از مسئولان سازمان نظام پرستاری به همراه خانواده شهید علی صفرلو برای استقبال از جواد فروغی دارنده مدال طلای المپیک به فرودگاه امام(ره) رفتند . 

"طرح بیمه کرونا" ویژه اعضای سازمان نظام پرستاری

شرایط ارائه "طرح بیمه کرونا" در شرکت پیشگامان نظام سلامت ویژه اعضا سازمان نظام پرستاری فراهم گردید.

با پیگیری سازمان نظام پرستاری  به زودي ، محقق می شود

اعطاي امتیازهای ویژه برای مدافعان سلامت

با پیگیری های سازمان نظام پرستاری از دولت،  سازمان برنامه و  و زارت بهداشت؛ حمایت های ویژه از مدافعان سلامت از جمله اعمال ضریب به ساعت کاری روزهای تعطیل، مخصوصًا تعطيلات كرونايي؛ برخورداری از مزایای سختی کار و رسیدگی به وضعیت بستگان شهدای خدمت سلامت در روزهای آینده انجام می شود.

عضو شورایعالی سازمان نظام پرستاری:

تبعیض بین پرستاران رسمی و شرکتی عادلانه نیست

عضو شورایعالی سازمان نظام پرستاری گفت: تبعیض نهادینه بین پرستاران رسمی و شرکتی، همواره یکی از انتقادات پرستاران بوده است پرستاران شرکتی در ارائه‌ی خدمت و داشتن مسئولیت در قبال بیماران هیچ تفاوتی با پرستاران رسمی ندارند و شرح وظایف همه‌ی پرستاران با هر نوع رابطه‌ی استخدامی، مشترک و همسان است

نشست هماهنگی استقبال از پرستار قهرمان المپیک ۲۰۲۰

جلسه هماهنگیِ برنامه ریزی جهت استقبال از جواد فروغی پرستار مدافع سلامت و قهرمان المپیک با حضور برخی از مسئولین سازمان نظام پرستاری برگزار شد.

اوضاع سختِ بیمارستان‌ها و کادر درمان

رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) تهران، با تاکید بر اینکه کرونا در تهران در شرایط اوج خود قرار دارد، گفت: واقعا اوضاع سختی داریم‌ و فشار زیادی به کادر درمان وارد می‌شود.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت امام موسی کاظم (ع)

سازمان نظام پرستاری در طی پیامی ولادت امام موسی کاظم (ع) را تبریک گفت.

خبرهای خوش برای پرستاران در راه است/ از اجرای قانون تعرفه گذاری تا تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی


همزمان با فرارسیدن عید غدیرخم و با پیگیری های سازمان نظام پرستاری، اخبار خوشی برای پرستاران در راه است که تصویب و اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری، بخشودگی مالیاتی، اعمال فوق العاده خاص، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و اعمال مزایای خاص برای نیروهای بخش های کرونا از آن جمله است.

آیین نامه اجرایی قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری تصویب شد

هیئت وزیران در جلسه صبح روز چهارشنبه به ریاست روحانی رئیس جمهوری، تشکیل جلسه داد و تصمیماتی را اتخاذ کرد.

عضوشورایعالی سازمان نظام پرستاری: 

تفاوت نیروی شرکتی و رسمی در گروه پرستاری باعث آسیب می شود

عضوشورایعالی سازمان نظام پرستاری گفت: تفاوت بین نیروهای شرکتی و رسمی در گروه پرستاری بسیار آسیب زننده است، در حال حاضر بخش عظیمی ازپرستارهای بیمارستان را نیروی های شرکتی تشکیل میدهند که با نبود عدالت در پرداختی ها موجب رنجش و کاهش انگیزه این عزیزان شده است. 

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهیده پرستار زهرا جودکی

سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت پرستار مجاهد، زهرا  جودکی را تسلیت گفت.

دست خالی کادر درمان در مقابل کرونا

این روزها نفس‌های کادر درمان به شماره افتاده با فشار کاری بی‌سابقه‌ای روبرو است. در خیلی از مراکز درمانی که به بیماران مبتلا به کرونا خدمت می‌کنند، کمبود نیرو به شکل جدی وجود دارداگرچه حضور نیروهای داوطلب در عرصه درمان بیماران کرونا اتفاق مثبتی است اما باید برای جبران کمبود نیرو، فکری اساسی شود. 

وضعیت تهران در برابر موج کرونا خیلی وخیم است / کادر درمان با فرسودگی و خستگی مزمنی در حال ارائه خدمات به بیماران

حمید سـوری رئیس کمیتـــه اپیدمیولوژی کشور به «ایران» می‌گوید: منابع و تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای رسیدگی به بیماران کرونایی روبه پایان است و کادر درمان بخش‌های عفونی با فرسودگی و خستگی مزمنی در حال ارائه خدمات به بیماران کرونایی هستند.

افزایش بستری بیماران بر رنج و خستگی کادر درمان افزوده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به افزایش چشمگیر تعداد بیماران کرونایی در روزهای اخیر و خستگی مدافعان سلامت استان، گفت: در صورت عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، روند افزایش ابتلایان به بیماری کرونا در استان صعودی خواهد بود. 

اولین34568101112انتها

انتخابگر پوسته