-
راهکارهای پیشگیری از بروز مشکلات تنفسی/بیماران تنفسی خودسرانه داروی خواب‌آور مصرف نکنند

پرستار بیمارستان مسیح دانشوری با تشریح  علل بروز بیماری‌های تنفسی، راهکار پیشگیری از این بیماری‌ها را معرفی و عنوان کرد: بیماران تنفسی که دچار اختلال خواب هستند، بدون دستور پزشک از داروهای خواب آور استفاده نکنند. 

  • 8 آذر 1400
  • نظرات: 0
اعتراض پرستاران تامین اجتماعی به حذف سابقه سربازی در سنوات خدمتی مشاغل سخت و زیان آور

جمعی از پرستاران سازمان تامین اجتماعی که در آستانه بازنشستگی قرار دارند نسبت به تفسیر این سازمان از حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر نحوه محاسبه 25 سال خدمت آنان در مشاغل سخت و زیان آور و حذف دو سال سابقه خدمت سربازی آنان به عنوان بخشی از این سنوات اعتراض کردند.

  • 7 آذر 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

اطلاعیه مهم سازمان نظام پرستاری در مورد عدم فعالیت این سازمان برای اعزام نیرو به خارج از کشور

سازمان نظام پرستاری در اطلاعیه ای اعلام کرد که این سازمان هیچ گونه فعالیتی در زمینه اعزام نیرو به خارج از کشور ندارد و هر گونه سوء استفاده از نام این سازمان در این زمینه غیر قانونی است.

کمیسیون بهداشت مجلس تصویب کرد

تشکیل کارگروه مشترک دولت، مجلس و نظام پرستاری برای رسیدگی به مطالبات پرستاران

با طرح مطالبات پرستاران از سوی مسئولان سازمان نظام پرستاری در کمیسیون بهداشت مجلس، این کمیسیون امروز تشکیل کارگروه مشترکی متشکل از نمایندگان دولت، مجلس و سازمان نظام پرستاری را برای رسیدگی سریع به مهمترین مطالبات پرستاران تصویب کرد.

دکتر مداح: پرستاران از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند

مادر پرستاری ایران گفت: پرستاران مثل همیشه در ایام کرونا نیز از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند، البته مطالباتی هم دارند که گر چه جنبه مادی هم دارد اما برجسته کردن این خواسته ها در مقابل ایثار آنان درست نیست. مسئولان باید زمینه شناخت بیشتر مردم از پرستاران و نقش آفرینی آنان در پیشگیری را فراهم کنند.

تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای نظام پرستاری

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی اعضای سازمان نظام پرستاری و خانواده های آنان تا 25 شهریور تمدید شد.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری:

تمدید دوره طرح پرستاران، باعث بلاتکلیفی در استخدام آنان می شود

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: تمدید دوره طرح فارغ التحصیلان پرستاری موجب بلاتکلیفی در استخدام آنان می شود. باید تمدید این دوره متوقف شود تا از سن قانونی پرستاران برای استخدام نگذرد و استخدام این نیروها به تاخیر نیفتد.

موافقت وزیر بهداشت با پرداخت فوق العاده خاص به مدافعان سلامت

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با پرداخت فوق العاده خاص به مدافعان سلامت موافقیم و این موضوع را در کنار موضوع تبدیل وضعیت کادر سلامت پیگیری می کنیم.

گزارش تصویری حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری در شورای عالی نظام پرستاری

رئیس دفتر رئیس جمهوری امروز با حضور در جلسه شورای عالی نظام پرستاری قول داد، مطالبات اساسی پرستاران از جمله فوق العاده ویژه، استخدام و قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری را در ستاد ملی کرونا و دولت پیگیری کند.

حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری در اجلاس شورای عالی نظام پرستاری

اسماعیلی: فوق العاده خاص، تعرفه گذاری و استخدام پرستاران در دولت پیگیری می شود

رئیس دفتر رئیس جمهوری امروز با حضور در اجلاس شورای عالی نظام پرستاری از پیگیری مفاد 10 بندی خواسته های پرستاران از جمله فوق العاده خاص، استخدام نیرو و تعرفه گذاری خدمات پرستاری در دولت و تامین 100 میلیون دز واکسن تا آذر ماه خبر داد.

رئیس شورای عالی نظام پرستاری:

پرستاران باید از مزایای مشاغل سخت و زیان آور برخوردار شوند

رئیس شورای عالی نظام پرستاری اقدامات این سازمان برای رفع موانع قانونی اعمال مزایای مشاغل سخت و زیان آور پرستاران، توسعه خدمات جامعه نگر پرستاری در قانون برنامه هفتم و استانداردسازی تعداد نیروی پرستار خبر داد.

مادر پرستاری ایران:

بی توجهی به نقش پیشگیری پرستاران موجب اوج گیری کرونا شد

مادر پرستاری ایران گفت: قانون به نقش پرستاران در جامعه و پیشگیری از بیماری ها توجه کرده است. اگر در عمل به این نقش پرستاران توجه شده بود و اصول بهداشتی گسترش می یافت، کرونا در جامعه این قدر اوج نمی گرفت.

یازدهمین اجلاس شورای عالی نظام پرستاری برگزار شد

یازدهمین اجلاس شورای عالی نظام پرستاری در دوره پنجم امروز (چهارشنبه) برگزار شد.

با پیگیری سازمان نظام پرستاری

اعضای خانواده پرستاران واکسن کرونا دریافت می کنند

با پیگیری های مداوم سازمان نظام پرستاری، اعضای خانواده گروه پرستاری واکسن کرونا دریافت می کنند.

فاجعه کمبود پرستار در پیک پنجم کرونا/ مدیریت ۲۵ بیمار با یک پرستار

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری با اشاره به مهم‌ترین مشکلات پرستاران، کمبود نیرو را معضلی بسیار جدی خواند و گفت: مهمترین مشکل در پیک پنجم کرونا موضوع کمبود نیرو بود تا حدی که از برخی استان‌ها و شهرستان‌ها گزارشهایی به دستمان می‌رسید که ۲۵ بیمار را یک پرستار مدیریت می‌کند.

عضو هیئت مدیره انجمن پرستاران جامعه نگر:

حمایت از مراکز هوم کر به مهار کرونا کمک می کند

عضو هیئت مدیره انجمن پرستاران جامعه نگر گفت: مراکز هوم کر یا مراقبت از منزل می توانند نقش مهمی در مراقبت از افراد مبتلا به کرونا داشته باشند و خدمات مناسبی را با هزینه کمتر و رضایتمندی بیشتر به مردم ارائه کنند.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری: 

واکسیناسیون خانواده پرستاران ضروری است

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: گر چه واکسیناسیون پرستاران میزان ابتلای آنان را به کرونا را کاهش داد اما واکسیناسیون خانواده های آنها نیز امری ضروری است و برای حفاظت و امنیت خاطر بیشتر آنان امری ضروری است.

اولین34568101112انتها

انتخابگر پوسته