-

بیش از 10 هزار پرستار با امضای پویش «سپاس رهبرم» حمایت خود را از مواضع حکیمانه، مقتدرانه و افتخار آفرین رهبر معظم انقلاب در مورد واکسن کرونا و نیز مسائل زیربنایی حوزه مراقبت های پرستاری اعلام کردند.

انتخابگر پوسته

پرستاران: لطفا برای‌ ما سوت نزنید؛‌ مطالبات‌مان را بدهید!

پرستاران به عنوان نیروهای خط مقدم جنگ با کرونا، با ایثار و گذشت مثال زدنی، بی محابا به دل خطر رفته و جانانه مقابل این دشمن نامرئی قد علم کرده‌اند؛ اما خاطرشان از بدقولی‌های مسؤولان در پرداخت مطالبات و معوقات سخت آزرده شده است.

برگزاری پویش قرائت سراسری دعای سمات با همکاری نظام پرستاری و رادیو سلامت

به مناسبت هفته پرستار، سازمان نظام پرستاری کشور و رادیو سلامت، اقدام به برگزاری پویش قرائت سراسری دعای سمات می کنند.

رئیس کل سازمان نظام پرستاری خبر داد:

ابتلای 60 هزار پرستار به کرونا/ 100 پرستار جان باختند/ پرداخت فوق العاده ویژه از دی ماه

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: سختی کار پرستاران در دوران کرونا به مراتب بیشتر شده است، امیدواریم فوق العاده ویژه از دی ماه به پرستاران و کادر درمان پرداخت شود. در یک سال گذشته 60 هزار پرستار به بیماری کووید19 مبتلا شدند و حدود 100 نفر آنها جان باختند.

دکتر میرزابیگی با خانواده شهید مدافع سلامت دیدار کرد

رئیس کل سازمان نظام پرستاری در دومین روز از هفته پرستار با حضور در در منزل شهید مدافع سلامت؛ مسلم سهیلی فرد با خانواده این شهید دیدار کرد

در آستانه روز پرستار؛

تقدیر سیدحسن خمینی از جامعه پرستاری کشور

حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی در دیدار با رئیس و جمعی از اعضای سازمان نظام پرستاری از زحمات جامعه پزشکی کشور در خصوص درمان بیماران مبتلا به کرونا تقدیر کرد.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری:

افزایش تعداد پرستاران کیفیت خدمات مراقبتی به بیماران کرونا را بالا می برد

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: از نظر تعداد نیروی پرستار در کشور با استانداردهای جهانی فاصله زیادی داریم، سالهاست که این مشکل وجود دارد و مساله کمبود کادر پرستاری نسبت به جمعیت درد امروز و دیروز نیست.

آغاز ثبت نام در اولین دوره MBA پرستاری ایران

سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران با همکاری پردیس بین الملل دانشگاه تهران اقدام به برگزاری اولین دوره  MBA  پرستاری در ایران ویژه مدیران و کار آفرینان پرستاری نموده است.

به مناسبت هفته پرستار  برگزار میشود:

سومین رویداد ملی کار آفرینی با محوریت فناوری های دیجیتال پرستاری

سازمان نظام پرستاری در آستانه روز پرستار با همکاری نهادها و سازمان های مرتبط اقدام به برگزاری سومین رویداد ملی کار افرینی با محوریت فناوری های دیجیتال پرستاری نموده است.

رییس جمهوری:    

قدردان تلاش پرستاران هستیم

رییس جمهوری گفت: امسال باید احترام ویژه ای برای پرستاران که برای سلامت مردم جان خود را در کف گذاشتند و در کنار پرشکان و متخصصان تلاش کردند قائل شویم و تلاش آنها را پاس می‌داریم.

قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور:

فشار کاری پرستاران چندین برابر شده است

قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور، گفت: در حالی که به علت شیوع کرونا اکثر مشاغل دورکار شده اند، فشارکاری پرستاران چندین برابر شده است، در این بحران نه تعطیلی دارند و نه استراحت، لذا لازم است هر چه زودتر پرستاران از مزایای مشاغل سخت برخوردار شوند.

ازسوی سازمان نظام پرستاری ؛

روز شمار هفته پرستاری اعلام شد

 سازمان نظام پرستاری کل کشور روز شمار هفته پرستار را اعلام کرد. 

جلسه معاونین سازمان نظام پرستاری با معاونت اجتماعی سازمان نظام پزشکی

لزوم تسریع در تعیین تکلیف شهدای مدافع سلامت

در راستای همفکری و مشارکت دو نهاد صنفی اصلی و تاثیرگذار حوزه سلامت و بخصوص انجام اقدامات مشترک در خصوص رفع موانع قانونی تعلق عنوان شهید به آسمانی شده های حوزه سلامت در ایام همه گیری کرونا جلسه ای برگزار شد.

وزیر ارتباطات:

اشتراک رایگان VODها در شب یلدا و روز پرستار

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در توئیتی نوشت: امسال باید بیشتر مواظب هم باشیم و آیین یلدای سلامت را با همدلی برگزار کنیم. با همراهی VODها، در شب یلدا و روز پرستار، اشتراک فیلم و سریال در «فیلیمو، نماوا، تیوا و آیو» برای همه رایگان خواهد بود

کمبود شدید پرستار در ایران؛ هر تخت بیمارستان کمتر از یک پرستار!

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان نظام پرستاری با بیان این‌‌که کمتر از یک پرستار به ازای هر تخت بیمارستانی داریم، گفت: فاصله پرداخت معوقات پرستاران کمتر شده اما برای این‌‌که فاصله این معوقات کمتر شود، مبالغ پرداختی را کاهش داده‌‌اند.

رئیس شورای عالی سازمان نظام پرستاری:

کمبود نیرو معضل مزمن شده حوزه پرستاری

رییس شورای عالی نظام پرستاری در آستانه روز پرستار، کمبود نیرو را از معضل اصلی جامعه پرستاری دانست و گفت: نیاز به نیرو در شرایط فعلی بسیار زیاد حس می‌شود و باید به فکر جذب نیرو باشیم؛ این خواسته ما بیش از آن که برای کاهش حجم کاری پرستاران باشد برای بیمارانی است که در بیمارستان بستری هستند.

اولین45679111213انتها

انتخابگر پوسته