-
تشکیل کارگروه مشترک دولت، مجلس و نظام پرستاری برای رسیدگی به مطالبات پرستاران

با طرح مطالبات پرستاران از سوی مسئولان سازمان نظام پرستاری در کمیسیون بهداشت مجلس، این کمیسیون امروز تشکیل کارگروه مشترکی متشکل از نمایندگان دولت، مجلس و سازمان نظام پرستاری را برای رسیدگی سریع به مهمترین مطالبات پرستاران تصویب کرد.

  • 21 شهریور 1400
  • نظرات: 0
دکتر مداح: پرستاران از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند

مادر پرستاری ایران گفت: پرستاران مثل همیشه در ایام کرونا نیز از جان و رفاه خود گذشتند تا مردم سالم بمانند، البته مطالباتی هم دارند که گر چه جنبه مادی هم دارد اما برجسته کردن این خواسته ها در مقابل ایثار آنان درست نیست. مسئولان باید زمینه شناخت بیشتر مردم از پرستاران و نقش آفرینی آنان در پیشگیری را فراهم کنند.

  • 21 شهریور 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

قهرمان طلایی المپیک جان صدها نفر را نجات داده است

گزارشگر تلویزیون اعلام کرد: «او که بر سکوی قهرمانی المپیک ۲۰۲۰ ایستاده تا همین چند ماه پیش‌بر بالین بیماران کرونایی حاضر می‌شده او پرستار بخش کرونا است» همان موقع همه چشم‌هایی که از شوق به اشک نشسته بودند؛ باریدند. برای اینکه از حال و هوای همکاران او باخبر شویم به بیمارستان بقیه‌الله، محل خدمت جواد فروغی ۴۲ ساله رفتیم تا از نزدیک شاهد شور و حال پزشکان، پرستارها، بهیارها، خدمات و همه همکاران این قهرمان در بیمارستان باشیم.

تامین ۱۵ نفر نیروی پرستار بیمارستانی در قشم

فرماندار شهرستان قشم گفت : رایزنی و پیگیری های لازم برای تامین پرستار مورد نیاز بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم با دانشگاه علوم پزشکی انجام شده است.

فرسودگی پرستاران در موج پنجم کرونا

 
دانشگاه علوم پزشکی اراک در خصوص شرایط موج پنجم کرونا خطاب به مردم استان بیانیه ای صادر کرد.

گزارش ICN از قهرمانی پرستار ایرانی در المپیک توکیو

شورای بین المللی پرستاران در گزارشی به شرح قهرمانی جواد فروغی، پرستار ایرانی در مسابقات تیراندازی المپیک توکیو پرداخته و از او به عنوان پرستار خط مقدم مبارزه با کووید19 که اولین مدال طلای ایران را در المپیک توکیو به دست آورده، تمجید کرده است.

عضو شورایعالی سازمان نظام پرستاری در یادداشتی نوشت:

قهرمانی در تراز جهانی از جامعه پرستاری

 

 ورزش ديگر صرفاً كنشي بدني نيست بلكه بسته بـه فضـاي شكل گيري آن دارای ابعاد سياسي، فرهنگي، اقتصـادی و حتی امنیتی است. جامعه شناس معروف فرانسوي ماسل موس، ورزش را كنشـي فرهنگـي دانسـته و معتقد است:
"رفتارهاي ورزشي از سنخ رفتارهاي طبيعي نيستند بلكه فرهنگي اند و مجموعـه اي از
رفتارهاي نمادين و وابسته بـه حيثيـت و مـوقعيتي را كـه هـر فـرد در سلسـله مراتـب
اجتماعي احراز كرده است، در بر ميگیرد ."

عضو شورایعالی سازمان نظام پرستاری گفت: 

مشکل کمبود نیروی پرستاری از شروع بحران کرونا

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: در آغاز پیک پنجم کرونا موضوع کمبود نیروی پرستاری  را پر رنگ تر کرده است. همچنین در بعضی از استان ها مخصوصا در استان سیستان و بلوچستان نیاز است هرچه سریع تر برای بهبود خدمات و جلوگیری از خستگی پرستاران جذب نیروی پرستاری انجام شود.

ماجرای جالب جواد فروغی پرستاری که قهرمان المپیک شد

جواد فروغی پرستار، پاسدار و تیراندازی که قهرمان المپیک شد. او یک سال تمام به طلای المپیک فکر می‌کرد و هیچ وقت دست از تلاش کردن برنداشت.

فرسایش کادر درمان، نتیجه عادی انگاری همه گیری کرونا

پیک پنجم کرونا و رکورد‌های خطرناک تعداد ابتلا و بستری، فشار کاری زیادی بر کادر درمان وارد کرده و منجر به فرسایش جسمی و روحی این قشر شده است.

پیام تبریک رئیس شورای بین المللی پرستاران به مناسبت، قهرمانی جواد فروغی در رشته تیراندازی المپیک توکیو

رئیس شورای بین المللی پرستاران در پیامی، قهرمانی و کسب مدال طلای جواد فروغی، پرستار ایرانی را در مسابقات تیراندازی با تپانچه مسابقات المپیک 2020 توکیو تبریک گفت.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت حضرت امام هادی(ع)

سازمان نظام پرستاری در پیامی فرارسیدن ولادت امام هادی (ع) را تبریک گفت.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت شهادت؛ شهید کادر درمان جعفر شریفی


سازمان نظام پرستاری در پیامی شهادت کادر درمان مجاهد، آقای جعفر شریفی را تسلیت گفت.

خستگی کادر درمان از بی توجهی ها

رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی باعث خستگی مدافعان سلامت و همچنین بالا رفتن آمار مرگ و میر در سیستان و بلوچستان شده است.

پیام تبریک رئیس کل سازمان نظام پرستاری به مناسبت قهرمانی پرستار ایرانی در مسابقات تیراندازی المپیک توکیو

دکتر محمد میرزابیگی، رئیس کل سازمان نظام پرستاری، قهرمانی جواد فروغی، پرستار ایرانی را در مسابقات تیراندازی با تپانچه المپیک توکیو تبریک گفت.

یک پرستار نخستین مدال طلای ایران را در المپیک توکیو کسب کرد

جواد فروغی ، ملی پوش تیراندازی ایرانی و پرستار بیمارستان بقیه الله در رقابت با سایر حریفان در تفنگ ۱۰ متر تپانچه بادی توانست در رده نخست قرار بگیرد و نشان طلا را کسب کند.

خستگی کادر درمان در پیک پنجم

دفتر امور داوطلبان دانشگاه علوم پزشکی تهران در پی موج پنجم کرونا از داوطلبان کادر درمان برای یاری‌رسانی در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران دعوت کرد.

اولین45679111213انتها

انتخابگر پوسته