-

دبیر شورای عالی نظام پرستاری کشور گفت: میزان مهاجرت پرستاران در سال گذشته ماهانه حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر بوده است، یعنی در سال گذشته بیش از هزار پرستار از کشور مهاجرت کرده است.

دیدار رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام پرستاری

لزوم تسریع در بکارگیری نیروهای شرکت کننده در آزمون استخدامی

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0
رهبر انقلاب از تلاش و فداکاری تحسین‌برانگیز مجموعه‌های درمانی تشکر کرد

رهبر معظم انقلاب در محفل انس با قرآن کریم تاکید کردند: هدایت قرآن مربوط به همه گستره زندگی بشر است.

  • 26 فروردین 1400
  • نظرات: 0

انتخابگر پوسته

نشست ویدئو کنفرانسی هیئت مدیره های نظام پرستاری برگزار شد

نشست ویدئو کنفرانسی هیئت مدیره های نظام پرستاری امروز با حضور دکتر محمد میرزابیگی، رئیس کل و دکتر شمس الدین شمسی، رئیس شورای عالی نظام پرستاری برگزار شد.

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری: 

جان باختن هر پرستار به علت کرونا خانواده و همکاران او را عزادار و افسرده می کند

عضو شورای عالی سازمان نظام پرستاری گفت: شهادت و جان باختن هر پرستار به علت کرونا، نه نتها خانواده ای را عزادار و دچار مشکلات متعدد مادی و معنوی می کند، همکاران او را نیز دچرا بحران های روحی و افسردگی می کند، مسئولان باید با تسریع در رسیدگی به پرونده این شهدا کمی از فشار روحی آنان کم کنند.

اولین دوره Nursing MBA آغاز شد

پیرو امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران و سازمان نظام پرستاری کشور ، اولین کلاس دوره  Nursing MBA رسما آغاز شد.

جان‌فشانی شهیده پرستار خانعلی‌زاده مایه افتخار است

امام‌جمعه رودسر با بیان اینکه شهیده نرجس خانعلی‌زاده در مبارزه با ویروس کرونا نخستین شهید راه سلامت بوده که فداکاری این پرستار مایه فخر و مباهات گیلان است، گفت: نخستین‌ها در لسان قرآن از جایگاه ویژه‌ای در نزد خداوند برخوردار هستند.

اعضای بدن پرستار قزوینی به بیماران نیازمند اهدا شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: اعضای بدن حمید لشگری پرستار دانشگاه علوم پزشکی استان که بر اثر تصادف، دچار مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده به بیماران نیازمند اهدا شد.

واحد رسیدگی به امور پرستاران شهید خدمت در سازمان نظام پرستاری ایجاد می شود

رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: شهدای پرستار که برای حفظ سلامت مردم در برابر کرونا جان خود را فدا کردند چه در بخش دولتی و چه بخش خصوصی با شهدای دفاع مقدس فرقی ندارند، این منصفانه نیست که برای تایید شهادت آنها این همه دنبال سند و مدرک باشیم، برای رسیدگی به این موضوع واحد پیگیری امور پرستاران شهید خدمت در سازمان نظام پرستاری تشکیل می شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری باید اجرا شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری مصوب مجلس و مورد تایید رهبر انقلاب است و دولت و مجلس باید با ساماندهی و اصلاح بودجه ریزی کشور این قانون را اجرا کنند.

رئیس شورای عالی نظام پرستاری:

پرونده تعداد زیادی از پرستاران جانباخته کرونا هنوز بررسی نشده است

رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت: تاکنون بیش از 110 پرستار بر اثر کرونا جان باخته اند، به پرونده تعدادی از این افراد برای تایید شهید خدمت بودن آنها رسیدگی شده اما به پرونده تعداد زیادی از آنها هنوز رسیدگی نشده است.

اولین یادواره شهدای مدافع سلامت برگزار شد

اولین مراسم یادواره شهدای مدافع سلامت با حضور در سالن همایش های ایوان شمس برگزار شد.

پیام تسلیت سازمان نظام پرستاری به مناسبت سالروز ارتحال حضرت زینب کبری (س)

سازمان نظام پرستاری در پیامی رحلت حضرت زینب کبری(س)، دخت گرامی حضرت علي بن ابيطالب و بزرگ پرستار تاریخ اسلام و جهان را تسلیت گفت.

اولین مراسم ملی گرامی داشت شهدا مدافع سلامت پرستاری

اولین مراسم ملی گرامی داشت شهدا مدافع سلامت  پرستاری با  همکاری سازمان نظام پرستاری ،بسیج جامعه پزشکی و وزارت بهداشت برگزار می شود .

در پی افزایش آمارکرونا در خوزستان مطرح شد

تقاضای کمک برای افرایش پرستار در بیمارستان‌های اهواز

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: آمار مراجعه‌کنندگان به بیمارستان‌های خوزستان کاهش پیدا نکرده و همچنان بالا است و این مساله می‌تواند بر خستگی و فرسودگی پرستاران اثر منفی بگذارد و کیفیت خدمات را تحت تاثیر قرار دهد.

عضو شورای عالی نظام پرستاری:

سختگیری در تایید پرونده شهدای مدافع سلامت شایسته نیست

عضو شورای عالی نظام پرستاری گفت: بین تعداد پرستارانی که به عنوان شهدای سلامت اعلام شده اند و تعدادی که پرونده هایشان بررسی شده است اختلاف وجود دارد. شایسته نیست در موضوع شهادت مدافعان سلامت سختگیرانه عمل شود؛ زیرا این عزیزان با ویروسی در حال مبارزه هستند که هر روز قوی تر می شود.

پیام تبریک سازمان نظام پرستاری به مناسبت ولادت امام علی (ع) و بزرگداشت روز مرد

سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی فرارسیدن ولادت با سعادت امام علی (ع) و روز مرد را تبریک گفت.

کمبود پرستار در همه بیمارستان‌های اهواز

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد: با اوج‌گیری شیوع کرونا در خوزستان، همه بیمارستان های اهواز با کمبود پرستار مواجه هستند.

اولین45679111213انتها

انتخابگر پوسته